za
TwelveFold of YugaLabs.

Yuga Labs rozdaje BTC za grę w zagadki – kolekcja TwelveFold

Firma Yuga Labs najbardziej znana jest ze swojej kolekcji NFT z wizerunkami znudzonych małp. Warto dodać jednak, że firma zaangażowała się teraz w wyjątkową inicjatywę, która łączy zagadki, rywalizację oraz nagrody w BTC.

Mowa o TwelveFold, czyli o kolekcji zawierającej 300 wygenerowanych obrazów opartych na protokole Ordinals. Choć projekt na początku spotkał się ze sporą falą krytyki ze strony kryptowalutowej społeczności, teraz cieszy się sporym zainteresowaniem.

TwelveFold, czyli połączenie sztuki, zagadek oraz NFT

Nie da się ukryć, że Yuga Labs robi wszystko, aby było o nich głośno. Twórcy kontrowersyjnej (ze względu na spadek ceny) kolekcji NFT ze znudzonymi małpami, poszli o krok dalej. wystartowali z bardzo osobliwym i z początku enigmatycznym projektem. TwelveFold jest kolekcją 300 wygenerowanych grafik, które opierają się na protokole Ordinals.

Kolekcja to grafiki 12 x 12 zawierające wygenerowane elementy 3D oraz ręcznie dodane szczegóły. Grafiki te zostały zapisane na indywidualnych Satoshi, czyli składowej Bitcoina. Wszystko dzięki szeroko krytykowanemu w świecie kryptowalut protokołowi Ordinals. Jest on, notabene, odpowiedzialny za masowe powstawanie i stale rosnącą popularność tokenów BRC-20.

Yuga Labs postanowiła iść o krok dalej i postanowiła zagrać ze swoją społecznością w grę. Do wygrania jest sporo, ponieważ skuteczne rozwiązanie zagadki nagradzane będzie w Bitcoinach, a raczej w jego składowych, czyli w Satoshi.

Rozwiąż zagadkę i zgarnij nagrodę w BTC

Wygląda na to, że gra z Yuga Labs w zgadywanki będzie lukratywnym zajęciem, ponieważ firma oferuje 0,12 BTC za rozwiązanie każdej z zagadek pojawiających się na specjalnej stronie. Gracze biorący udział w zabawie będą musieli wykazać się sprytem oraz logicznym myśleniem, aby odgadnąć hasło stojące za każdą zagadką.

W ostatnim, 13 tygodniu zabawy zwycięzca zagadki otrzyma jeden z TwelveFold Ordinals. Warto dodać, że na aukcjach ich ceny zaczynają się od około 0.9 BTC, czyli na ten moment 23 tysięcy USD. Yuga Labs wie, w jaki sposób przyciągnąć do siebie kryptowalutową społeczność, czego doskonałym dowodem jest zagadkowa gra z TwelveFold Ordinals na czele.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Zawodowy copywriter oraz social media manager. Od 5 lat publikuje treści w tematyce m.in. nowoczesnych technologii. W Bitcoin.pl zajmuje się nowościami z rynku, artykułami odnośnie kryptowalut oraz sztucznej inteligencji.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
64 489,68 USD0,27%
Ethereum logo
EthereumETH
3518,03 USD0,36%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD0,04%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
592,90 USD1,34%
Solana logo
SolanaSOL
134,80 USD-0,17%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3517,42 USD0,37%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD0,05%
XRP logo
XRPXRP
0,49 USD0,21%
Toncoin logo
ToncoinTON
7,57 USD6,05%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,12 USD0,24%