YouHodler startuje z “Multi HODL”. Poprzez właściwe zarządzanie ryzykiem, nowa funkcja dodatkowo pomnaża portfolio

Komunikat prasowy

YouHodler wprowadza nową funkcję. „Multi HODL” ma w założeniu pomóc użytkownikom w zarządzaniu ryzykiem i pomnożeniu swojego kryptowlautowego portfolio. YouHodler […]

YouHodler wprowadza nową funkcję. „Multi HODL” ma w założeniu pomóc użytkownikom w zarządzaniu ryzykiem i pomnożeniu swojego kryptowlautowego portfolio.

YouHodler wprowadza nową funkcję do swojej popularnej platformy, która specjalizuje się w produktach kredytowych opartych na kryptowalutach, rachunkach oszczędnościowych i autorskich narzędziach handlowych, takich jak „Turbocharge”. Nowa funkcja o nazwie Multi HODL to innowacyjna koncepcja oparta na strategii Barbell, która pomaga HODLerom kryptowalut pomnażać ich środki w portfelu, inwestując ustaloną porcję portfolio w działania o skalkulowanym ryzyku, w celu uzyskania wyższych zysków.

YouHodler z nowym pomysłem

Ilya Volkov, dyrektor generalny YouHodler, twierdzi, że strategia inwestycyjna Barbell była kluczową inspiracją dla funkcji Multi HODL:

„Strategia ta polega na zapewnieniu, że 80% twojego kapitału jest inwestowane w bezpieczne, wolne od ryzyka aktywa. Tymczasem pozostałe 20% kapitału jest przeznaczane na wciąż rentowne inwestycje, ale związane ze skalkulowanym ryzykiem. W YouHodler udało nam się odtworzyć strategię Barbell, łącząc nasze konta oszczędnościowe Stablecoin z nowo wprowadzoną funkcją.”

Gdy użytkownik wybiera opcję Multi HODL, platforma automatycznie pobiera z góry określony procent z konta oszczędnościowego użytkownika (np. 20%) i wykorzystuje te środki jako zabezpieczenie do zainicjowania automatycznego „łańcucha pożyczek” (w oparciu o funkcję Turbocharge YouHodlera). W tym łańcuchu pożyczek środki z pierwszej pożyczki są wykorzystywane na zakup większej ilości kryptowalut, aby wykorzystać je jako zabezpieczenie kolejnej pożyczki w łańcuchu. Proces ten powtarza się do dziesięciu razy w zależności od wyboru użytkownika.

Użytkownicy mają możliwość wyboru spośród ponad dwunastu kryptowalut, które chcą „pomnażać” w tym procesie. Mogą także dostosować swój poziom ryzyka i ustawić żądany punkt „czerpania zysku”, aby automatycznie zamknąć pozycję. YouHodler twierdzi, że ryzyko jest ograniczone, a użytkownicy nie mogą stracić więcej niż ustawili w systemie.

„MultiHODL zapewnia naszym użytkownikom to, co najlepsze z obu światów. Traderzy kryptowalut mogą przechowywać 80% na bezpiecznych, rentownych kontach oszczędnościowych i zarabiać bez ryzyka. Jednocześnie mogą wykorzystać 20%, aby zaangażować się w bardziej ryzykowne manewry, aby pomnożyć swoje krypto poprzez nasz łańcuch pożyczek. Jeśli wartość ich krypto wzrośnie w trakcie procesu, użytkownik pokrywa opłatę odsetkową platformy i może zachować dodatkowy zysk. Jeśli wartość krypto spadnie, wówczas trader może pocieszyć się faktem, że 80% ich aktywów (plus odsetki) jest nadal bezpieczne na koncie oszczędnościowym”

– tłumaczy YouHodler.

Multi HODL jest dziś dostępny dla wszystkich użytkowników YouHodler.

O YouHodler

YouHodler to firma z siedzibą w Szwajcarii, z dwoma głównymi biurami: w Limassol na Cyprze i Lozannie w Szwajcarii. Platforma YouHodler FinTech koncentruje się na pożyczkach kryptowalutowych i oferuje kredyty we fiatach (USD i EUR), kryptowalutach (BTC) i pożyczki w stablecoinach (USDT, USDC, TUSD, PAX).

Oficjalna strona YouHodler: https://www.youhodler.com/

Tagi
YouHodler

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.