za

Jak założyć i prowadzić własny kantor kryptowalut? Webinar już 21 lutego o 17:00

1,5% dla maluszka

Już dziś, 21 lutego, o godz. 17:00 odbędzie się webinar dla czytelników Bitcoin.pl, którzy są zainteresowani założeniem własnego biznesu na rynku kryptowalut. To świetna okazja, by dowiedzieć się, jak stać się częścią tej nowoczesnej, innowacyjnej branży i zarabiać na niej, niezależnie od tego, co dzieje się na giełdzie.

Webinar: Twój biznes w świecie kryptowalut to kantor!

Obecnie na rynku kryptowalut wiele się dzieje. Powstałe w tym roku ETF-y bitcoina to zapewne początek istnej rewolucji, polegającej na przechodzeniu branży blockchaina do mainstreamu. Możliwe, że już w maju powstaną fundusze etheru. To zaś oznacza, że rynek zacznie spekulować, które to cyfrowe aktywa jako kolejne otrzymają swoje fundusze. Inwestorzy zaczną masowo kupować mogące na to liczyć blockchainowe waluty i tokeny.

Wiele danych i newsów sugeruje więc, że dziś warto nie tylko kumulować BTC, ale też… otworzyć własny, kryptowalutowy biznes. Co ważne, nie musimy od razu budować dużej giełdy. Idealnym rozwiązaniem na start może być własny kantor kryptowalut, który może działać zarówno w formie stacjonarnej, jak i mobilnej. Takie rozwiązanie oferuje Ari10.

Ari10 zaprasza na webinar!

Grupa Ari10 proponuje więc naszym czytelnikom wzięcie udziału w webinarze, który pomoże im dowiedzieć się, jak wejść na rynek cyfrowych aktywów, ale tym razem w roli przedsiębiorcy:

Serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników serwisu bitcoin.pl do zapoznania się z ofertą wejścia w świat kryptobiznesu z Ari10.

Webinar ma na celu przybliżenie zasady działalności kantoru kryptowalut. Nie zabraknie w jego czasie pytań o zarobki, zasady funkcjonowania czy AML.

Kompleksowa dawka wiedzy, która w ciągu 30 minut pozwoli zbliżyć się do Twojego biznesu w branży krypto! Kolejna szansa na uczestnictwo w webinarze już 21 lutego o 17:00!

By wziąć udział w webinarze należy zarejestrować się pod linkiem.

Dodajmy, że każdy, kto rozpocznie współpracę z Ari10, będzie promowany na mapie kantorów na Bitcoin.pl, co może dodatkowo pomóc w pozyskaniu stałych klientów.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności