za

The Legends of Elysium – kolejna gra z NFT

2021-12-30
NFT
Binance Launchpool

Gra z NFT to kolejny cel spółki Prime Bit Games. Chodzi o produkcję The Legends od Elysium.

The Legends of Elysium – gra z NFT

The Legends of Elysium to internetowa gra karciana z elementami strategii osadzona w klimacie fantasy. Łączy w sobie elementy klasycznych gier karcianych i planszowych, ale z dodatkiem NFT. Do tego jest to produkcja typu Play2Earn. Oznacza to, że gracze będą mogli zarabiać grając.

Nasza ekonomia free-to-play pozwoli użytkownikom grać i zarabiać, wykonując codzienne zadania, a najbardziej aktywni użytkownicy będą dodatkowo nagradzani

podają twórcy.

Wiadomo, że każdy z graczy będzie tworzył własne, niestandardowe talie i opracowywał unikalne strategie. Cel? Oczywiście zyskać przewagę nad innymi i wygrać rozgrywkę.

Twórcy dodają, że w początkowej wersji gry, dostępne będą 3 różne rasy i klasy, każda posiadająca unikalne umiejętności.

The Legends of Elysium

Jak będzie działać NFT w tej produkcji?

W Legends of Elysium, właśnie dzięki zastosowaniu technologii NFT, karty, które gracze posiadają, będą ich realną własnością. Gracze będą mogli je na przykład sprzedać na rynku dostępnym w grze innym graczom.

W naszej grze stworzyliśmy kilka ciekawych użyteczności kart NFT. Gracze będą mogli sprzedawać karty, będą mogli je włożyć w tzw. staking – który sprawi, że karta umieszczona w stakingu będzie generowała zarobek dla gracza. Ponadto, karty które jeden gracz włożył w staking, będą dostępne dla innych graczy do wypożyczenia. Dzięki temu procesowi gracze nie posiadający rzadko występujących kart, będą mogli je przetestować uiszczając opłatę

– dodają twórcy.

W komunikacje dla inwestorów podano też, jak gracze będą mogli zarabiać podczas rozgrywek.

Najłatwiejszym sposobem będą tzw. dzienne zadania (Daily Quests). Za ich wykonanie gracze będą kwalifikowali się do podziału dziennych zysków ze skarbca gry. Do tego dojdą walki w ramach Ligi (League), w której gracze będą rywalizować między sobą o jak najwyższą pozycję w rankingu. Za każdy wygrany pojedynek, gracze będą zdobywać punkty rankingowe i tym samym awansować na wyższe pozycje w lidze. Natomiast za turnieje, w których ponieśli porażkę, będą tracić punkty rankingowe i spadać na niższe pozycje w rankingu.

Najbardziej ekscytującym sposobem zarabiania będą odbywające się co miesiąc turnieje eportowe (Tournaments). W dzisiejszym świecie turnieje esportowe zarezerwowane są dla graczy ze światowej czołówki gamingu. Naszym celem jest zmiana tego status quo i danie szansy wszystkim graczom na uczestnictwo w turniejach i rywalizowanie o główne nagrody. Comiesięczne Turnieje w Legends of Elysium będą swego rodzaju esportowym wydarzeniem, w którym każdy z graczy będzie miał szansę rywalizować o wielkie nagrody. Bitwy o miejsca na podium będą streamowane na żywo, a rozgrywkę komentować będą znani ze świata esportu komentatorzy

– opisuje dalej spółka.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
68 721,85 USD3,95%
Ethereum logo
EthereumETH
3155,15 USD2,84%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD-0,06%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
579,20 USD0,88%
Solana logo
SolanaSOL
180,38 USD6,18%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD-0,02%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3154,28 USD2,90%
XRP logo
XRPXRP
0,52 USD3,16%
Toncoin logo
ToncoinTON
6,53 USD2,61%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,15 USD2,91%