Teraz już tylko wzrosty? – Analiza rynków – 12 projektów!

Bitcoin wzrósł na przestrzeni ostatnich dni o niemal 9 tysięcy dolarów, docierając w ten sposób do technicznego oporu zlokalizowanego w wysokości 28 500 dolarów. Zwyżka ta napędzana była oczekiwaniami na pivot Fed, czyli zmianę nastawienia amerykańskiego banku centralnego do dalszego zacieśniania polityki pieniężnej. Konsensus rynkowy zakłada bowiem obecnie, że marcowa podwyżka o 25 pb. będzie już ostatnią. Cykl obniżek stóp proc. ma z kolei rozpocząć się już w czerwcu tego roku, a nie w marcu 2024 r., jak oczekiwano jeszcze dwa tygodnie temu. To wszystko napędzić może dalszy rajd wzrostowy na rynku kryptowalut. Kluczowe będzie jednak to, czy prezes Fed potwierdzi pivot podczas środowej konferencji prasowej.

W dzisiejszym odcinku analiza: BTC, ETH, MATIC, BNB, HBAR, LINK, SHIB, ATOM, CAKE, LPT, TRU, APE

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
analiza techniczna ape atom BNB btc CAKE ETH hbar krypto raport LINK
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.