Telegram odpowiada na upadek FTX - tworzy swój zdecentralizowany rynek

Telegram stworzy zdecentralizowany rynek?
W ten sposób możemy naprawić szkody spowodowane nadmierną centralizacją, która zawiodła setki tysięcy użytkowników kryptowalut
Branża blockchain została zbudowana na obietnicy decentralizacji, ale ostatecznie została skoncentrowana w rękach kilku osób, które zaczęły nadużywać swojej władzy. W rezultacie wiele osób straciło pieniądze, gdy FTX, jedna z największych giełd, zbankrutowała
TON 💎@ton_blockchainPresenting Fragment: @telegram’s auction platform based on TON Telegram usernames are represented on the $TON blockchain as collectibles and will be available on https://t.co/gcCTstolWv The only currency accepted for auctions is #Toncoin More: https://t.co/XUUDtKWAJX
Problemy z wiarygodnością
O autorze
Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Dowód rezerw jako fundament działania bezpiecznego CEX'a

Ankr ofiarą hakerów. Chodzi o 5 mln USDC
Newsletter Bitcoin.pl
Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.
Dbamy o ochronę Twoich danych. Polityka Prywatności


