za
Analiza techniczna

Tak zareagował rynek po odczycie CPI! – Analiza Bitcoin, Ethereum, IOTA, Shiba i inne

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Spadek inflacji CPI w USA napędza popyt na aktywa ryzykowane. Do ponad 94 proc. wzrosło bowiem oczekiwanie, że Fed podniesie stopy proc.w lutym jedynie o 25 pb., zbliżając się tym samym wielkimi krokami do zakończenia trwającego od marca ub.r. cyklu zacieśniania polityki pieniężnej. To też sprawiło, Bitcoin wzrósł na tej fali już o 17 proc., przekraczając w miniony czwartek barierę 19 tysięcy dolarów, co jest najwyższym poziomem od 8 listopada ub.r. Wiele wskazuje bowiem, iż negatywne czynniki ciążące rynkowi kryptowalut w 2022 r. powoli odchodzą w odstawkę, a w ich miejsce pojawiają się coraz bardziej optymistyczne prognozy na przyszłość.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, QTUM, IOTA, BNB, RUNE, FLOW, ETC, SHIB, HBAR, AAVE, NEAR

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.