Sylwester Suszek rozmawia z Philem Koniecznym

Komunikat prasowy

BitBay nie przestaje zaskakiwać. Teraz jego założyciel, Sylwester Suszek postanowił zostać na chwilę dziennikarzem i przeprowadzić wywiad z Philem Koniecznym. […]

BitBay nie przestaje zaskakiwać. Teraz jego założyciel, Sylwester Suszek postanowił zostać na chwilę dziennikarzem i przeprowadzić wywiad z Philem Koniecznym.

Sylwester Suszek to przede wszystkim założyciel BitBay. Kiedy jednak giełda wywalczyła sobie już na prawdę mocną pozycję na rynku, postanowił zacząć realizować się i na innych płaszczyznach. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy zainwestował w rozlewnie wody pitnej, czy swoją markę modową. Oprócz tego udzielił wiele wywiadów, w których opowiedział o kulisach swojego i swojej firmy sukcesu. A ten jest niemały. Giełda jest znaną marką na rynku, zaś sam Sylwester realizuje swoje marzenia związane z motoryzacją i inwestowaniem w nieruchomości. Tak, jeśli myśleliście, że słynny Suszek Tower to tylko żart to… ponoć tak nie jest i biurowiec ma powstać w Katowicach. Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie, ale znając właściciela BitBay wiemy jedno – kiedy się uprze, da radę!

Wszystko to jest zaś możliwe dzięki temu, że Suszek zainwestował przed laty w kryptowaluty, a potem założył własną giełdę. Jeśli chodzi zaś o jego marzenia, teraz zrealizował chyba kolejne – został na chwilę dziennikarzem. Co z tego wyniknęło?

Phil Konieczny i Sylwester Suszek rozmawiają o Bitcoinie

W ostatnim czasie biuro BitBay odwiedził też znany youtuber, który specjalizuje się w tematach związanych z kryptowalutami. Mowa o Philu Koniecznym, którego możecie znać z jego video, w których często opowiada o Bitcoinie i technologii blockchain.

Najczęściej to Phil jest prowadzącym swoich programów, w których przybliża widzom newsy ze świata cyfrowych walut. W polskiej siedzibie BitBay spotkała go jednak niespodzianka. Tym razem role się odwróciły i to założyciel największej krajowej platformy do handlu cyfrowymi walutami przeprowadził wywiad z tym znanym youtuberem.

Podczas rozmowy Phil opowiada o swoich inwestycjach, początkach na rynku kryptowalut, tym, kiedy usłyszał o nich po raz pierwszy, zyskach, jakie może przynieść Bitcoin kupowany nawet w najgorszych momentach i wielu innych kwestiach, które mogą was zaciekawić. Jesteście ciekawi? Zapraszamy na odcinek.

Tagi
bitbay giełda bitbay.net Phil Konieczny Sylwester Suszek

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.