za
bitbay spark

Sylwester Suszek rozmawia z Philem Koniecznym

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

BitBay nie przestaje zaskakiwać. Teraz jego założyciel, Sylwester Suszek postanowił zostać na chwilę dziennikarzem i przeprowadzić wywiad z Philem Koniecznym.

Sylwester Suszek to przede wszystkim założyciel BitBay. Kiedy jednak giełda wywalczyła sobie już na prawdę mocną pozycję na rynku, postanowił zacząć realizować się i na innych płaszczyznach. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy zainwestował w rozlewnie wody pitnej, czy swoją markę modową. Oprócz tego udzielił wiele wywiadów, w których opowiedział o kulisach swojego i swojej firmy sukcesu. A ten jest niemały. Giełda jest znaną marką na rynku, zaś sam Sylwester realizuje swoje marzenia związane z motoryzacją i inwestowaniem w nieruchomości. Tak, jeśli myśleliście, że słynny Suszek Tower to tylko żart to… ponoć tak nie jest i biurowiec ma powstać w Katowicach. Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie, ale znając właściciela BitBay wiemy jedno – kiedy się uprze, da radę!

Wszystko to jest zaś możliwe dzięki temu, że Suszek zainwestował przed laty w kryptowaluty, a potem założył własną giełdę. Jeśli chodzi zaś o jego marzenia, teraz zrealizował chyba kolejne – został na chwilę dziennikarzem. Co z tego wyniknęło?

Phil Konieczny i Sylwester Suszek rozmawiają o Bitcoinie

W ostatnim czasie biuro BitBay odwiedził też znany youtuber, który specjalizuje się w tematach związanych z kryptowalutami. Mowa o Philu Koniecznym, którego możecie znać z jego video, w których często opowiada o Bitcoinie i technologii blockchain.

Najczęściej to Phil jest prowadzącym swoich programów, w których przybliża widzom newsy ze świata cyfrowych walut. W polskiej siedzibie BitBay spotkała go jednak niespodzianka. Tym razem role się odwróciły i to założyciel największej krajowej platformy do handlu cyfrowymi walutami przeprowadził wywiad z tym znanym youtuberem.

Podczas rozmowy Phil opowiada o swoich inwestycjach, początkach na rynku kryptowalut, tym, kiedy usłyszał o nich po raz pierwszy, zyskach, jakie może przynieść Bitcoin kupowany nawet w najgorszych momentach i wielu innych kwestiach, które mogą was zaciekawić. Jesteście ciekawi? Zapraszamy na odcinek.

https://www.youtube.com/watch?v=PbEHB0KupPQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2kiswdqgn4sC4CzZv8dmWa65kALMFkKib8TaK6IXt1ByhSMrL6gKe5MzQ

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności