Subme ogłasza datę listingu $SUB i współpracę z mistrzem świata BJJ

Kryptowaluty subme listing sub

Polski projekt Subme.Cash zebrał 2,5 mln USD na stworzenie aplikacji, która umożliwi użytkownikom zarządzanie subskrypcjami. W ramach projektu powstanie również […]

bitbay zonda

Polski projekt Subme.Cash zebrał 2,5 mln USD na stworzenie aplikacji, która umożliwi użytkownikom zarządzanie subskrypcjami. W ramach projektu powstanie również token $SUB oparty o sieć BEP-20. W ramach już tworzonej aplikacji będziemy w stanie zarządzać subskrypcjami usług, takich jak Netflix, Spotify czy HBO GO. Dodatkowo zyskamy możliwość subskrybcji produktów, które wcześniej były “niesubskrybowalne” – jak np. suplementy czy kawa.

Po rekordowo szybkich zbiórkach sprzedaży prywatnej oraz pierwszej zbiórki publicznej (zakończona w 4 godziny!), team Subme z sukcesem zamknął również ostatnią zbiórkę publiczną w wysokości $600 000. Od tego czasu zespół zdarzył głosić kilka bardzo ważnych informacji. Są nimi rozpoczęcie audytu technologicznego przez CertiK, partnerstwa z CBD Art oraz Gaminate i współpraca z Adamem Wardzińskim.

Dziś wraz z ogłoszeniem współpracy z mistrzem świata w BBJ Subme przedstawiło również datę listingu. Odbędzie się on na platformie Pancake Swap już 18 sierpnia. Chwilę przed listingiem spalone zostanie 120 000 USD w tokenach $SUB. Founderzy projektu zapowiadają wiele interesujących wydarzeń i zaplanowanych partnerstw na dni przed i po listingu.

Jeżeli jesteście inwestorami pre-sale w projekt Subme.Cash będziecie mogli odebrać swoje tokeny $SUB ze strony https://subme.cash/ klikając w przycisk Panel i podłączając swój portfel MetaMask (należy pamiętać o przełączeniu na siec BEP-20) już 18 sierpnia.

Tagi
sub sub token Subme subme cash subme token token token sub tokeny

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.