za
Analiza techniczna

Strach nie opuszcza rynku! Co dalej? – Analiza rynków – 12 projektów!

Konferencja Kryptoraport

Widmo upadku kalifornijskiego banku Silvergate Capital (SI) doprowadziło do spadku jego notowań o blisko 58% w ciągu zaledwie jednego dnia. Wpływ ostatnich wydarzeń – w szczególności upadku FTX i późniejszych dochodzeń regulacyjnych – wzbudził bowiem wątpliwości co do zdolności banku do „kontynuacji działalności”. Ta wiadomość doprowadziła do co najmniej dwóch obniżek jego ratingów, a przez wzgląd, iż był to bank przyjazny kryptowalutom, informacja o jego potencjalnym bankructwie przyczyniła się do wyraźnej deprecjacji wirtualnych aktywów. Bitcoin nurkuje więc w piątek o poranku poniżej technicznego wsparcia w wysokości 22 500 dolarów i oczekiwać można, że tendencja ta będzie w najbliższym czasie kontynuowana.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, MATIC, APE, GRT, TFUEL, XTZ, XRP, FIL, ALGO, ONE, FLOW

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności