za
Analiza techniczna

Stabilizacja potrwa? Analiza BTC, ETH, UNI, 1INCH, CRO, YFI, HBAR i inne

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Bitcoin ustabilizował się na przestrzeni ostatnich dni w przedziale między 16 tysięcy dolarów a 17 tysięcy dolarów. Wiele wskazuje jednak na to, iż jest to tylko forma korekty, po zakończeniu której notowania najstarszej z walut wirtualnych mogłyby powrócić jeszcze na ścieżkę spadków. Nie można bowiem zapominać, że od ponad roku kurs BTC znajduje się w trendzie spadkowym i tendencja ta w żadnym momencie nie uległa zmianie. Z czysto technicznego punktu widzenia nie ma więc powodów do prognozowania w tym momencie większego odbicia.

Nieco większa zmienność pojawić się może za tydzień, kiedy to poznamy raport z amerykańskiego rynku pracy. Do tego jednak czasu, kurs BTC będzie prawdopodobnie utrzymywał się w obecnym zakresie miedzy 16 a 17 tys. USD.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, UNI, 1INCH, CRO, YFI, HBAR, BAL, AXS, MANA, AVAX, ETC

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.