Spotkanie z twórcami GamerCoin (GHX) już 15 października w warszawskim BiznesHub

Imprezy, spotkania, konferencje

UWAGA: Ze względu na aktualne obostrzenia covidowe, zdecydowaliśmy, że spotkanie odbędzie się online. Transmisja będzie dostępna bezpośrednio na Bitcoin.pl oraz […]

UWAGA: Ze względu na aktualne obostrzenia covidowe, zdecydowaliśmy, że spotkanie odbędzie się online. Transmisja będzie dostępna bezpośrednio na Bitcoin.pl oraz w kanałach naszych partnerów. Zaczynamy o godz. 19:00. Zainteresowanych zapraszamy do zapisu przez formularz znajdujący się pod artykułem. Na wskazane maile wyślemy przypomnienie z linkiem do spotkania.

Branża gamingowa nie zwalnia tempa i wciąż pozostaje na czele peletonu najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki. Potwierdza to m.in. przykład spółki PlayWay, która w pierwszym półroczu 2020 zanotowała ponad 150 mln zł zysku netto. Kiedy mówimy o tym rynku, oczywiście nie możemy pominąć projektu GamerHash, który po zbudowaniu społeczności 500 000 użytkowników na całym świecie, wprowadza swój token GamerCoin (GHX). Już 15.10 w warszawskim BiznesHub’ie będzie okazja do spotkania z twórcami i poznania kulisów projektu, przed jego wejściem na giełdy.

GamerHash to projekt, który nie potrzebował ICO, by osiągnąć sukces i zdobyć serca użytkowników. Ciężka praca zespołu oraz wizja, w którą uwierzyły fundusze VC, sprawiły, że w 2 lata projekt urósł od niewielkiego startupu do platformy, z której korzysta setki tysięcy graczy na całym świecie. Użytkownicy mogą realizować swoje zyski w postaci usług cyfrowych, takich jak Netflix czy Spotify, ale również w fizycznych punktach, jak np. Żabka czy Biedronka. Łącznie mamy tu wybór spośród ponad 600 różnych usług, a spektrum możliwości wciąż się poszerza.

Kolejnym krokiem w rozwoju firmy jest emisja tokena GamerCoin (GHX), który od momentu startu będzie miał wartość użytkową (o czym pisaliśmy tutaj), jak również solidne, międzynarodowe community. Projekt jest już o włos od zebrania w pre-sale’u kwoty zakładanej jako soft-cap (1,150,000 USD), która gwarantuje, że niebawem zobaczymy go na giełdach kryptowalut. Do czasu osiągnięcia hard capa (2,800,000 USD), jest jeszcze szansa na zakupy na preferencyjnych warunkach.

GamerHash w podcaście z udziałem kandydata na prezydenta USA

Na uwagę zasługuje fakt, że GamerHash został ostatnio wspomniany w podcaście z udziałem Brocka Pierce’a. Dla przypomnienia, jest to seryjny przedsiębiorca, mocno związany z branżą blockchain i funduszami VC, ale również kandydat na prezydenta w nadchodzących wyborach w USA. Zachęcamy do posłuchania.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia firmy oraz nadchodzącą emisję tokena GHX, warto posłuchać, co mają do powiedzenia na ten temat sami twórcy. Co nowego do projektu wniesie współpraca z Chainlink i Aeternity? Dlaczego warto nabyć tokeny GamerCoin jeszcze przed ich wejściem na giełdy? Na te i inne pytania, odpowiedzą Artur Pszczółkowski (CMO) i Patryk Pusch (CEO).

Spotkanie odbędzie się w ramach BlockchainHub – nowej, wspólnej inicjatywy BiznesHub i Bitcoin.pl, w godz. 19:00 – 21:00 w czwartek 15 października. BiznesHub to nowopowstały ekosystem biznesowy, w którym można wynająć biuro i rozwijać swój biznes. Patronem medialnym wydarzenia został również serwis Comparic.pl.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń przez poniższy formularz. Na wskazane adresy prześlemy szczegółowy harmonogram oraz dokładny adres spotkania.

  Do zobaczenia 15 października!

  Tagi
  gamercoin gamerhash gamerhash spotkanie ghx spotkanie z gamerhash

  Newsletter

  Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

  Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.