Shiba Inu przebija ATH i wchodzi do TOP 10

Kryptowaluty shiba inu wzrosty

To, co zaczęło się jako żart, staje się teraz poważną inwestycją dla inwestorów detalicznych. Shiba Inu (SHIB) osiągnęła ogromne zyski […]

bitbay zonda

To, co zaczęło się jako żart, staje się teraz poważną inwestycją dla inwestorów detalicznych. Shiba Inu (SHIB) osiągnęła ogromne zyski w ciągu ostatniego miesiąca – przewyższając inne kryptowaluty i bijąc kolejne rekordy wszech czasów.

Kolejne ATH dla SHIB

Meme coin, który obiecał być zabójcą Dogecoina w momencie swojej premiery, wzrósł o prawie 900% w ciągu ostatniego miesiąca, 100% w ciągu ostatnich siedmiu dni i 40% w skali 24 godzin. W zależności od agregatora danych (CoinMarketCap lub CoinGecko) SHIB jest 11. lub 9. największą kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej.

Obecnie większość kryptowalut odnotowuje spadki. Wykres SHIB nadal jednak tworzy ogromne zielone świece. Największe cyfrowe aktywo pod względem kapitalizacji rynkowej, jakim jest bitcoin, nie zdołał w tym tygodniu przełamać oporu na poziomie 64 000 USD i cofnął się poniżej 60 000 USD. Większość altcoinów również ucierpiała. Przykładowo, ether ledwo utrzymuje się w okolicach 4000 USD.

Jeszcze bardziej imponujący jest wynik SHIB w dłuższej perspektywie. Moneta przyniosła inwestorom ponad 60 000 000% zwrotu z inwestycji od początku 2021 roku. Oznacza to, że hipotetyczna inwestycja 1000 dolarów w dniu 1 stycznia, byłaby teraz warta kilka milionów dolarów!

Nie tylko cena SHIB wzrosła. Shiboshis, NFT Shiba Inu, również doświadczyły gwałtownego wzrostu popytu. Shiboshis to kolekcja NFT składająca się z 10 000 cyfrowych stworzeń, które wyprzedały się w mniej niż godzinę.

Prześcignąć wszystkich

Rewelacyjny miesiąc i tydzień dla SHIB potwierdzają również dane firmy analitycznej IntoTheBlock. W ciągu ostatnich siedmiu dni gwałtownie wzrósł wolumen obrotów i liczba transakcji tego do coina. Tylko w ostatnim tygodniu do sieci dołączyło prawie 50 000 nowych adresów. Biorąc pod uwagę wspomniany nowy rekord wszech czasów, 100% portfeli jest teraz rentowna.

Aktualny kurs SHIB i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładce kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz bezpiecznie kupić cyfrowe aktywa, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
ATH Meme coin SHIB shiba inu

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.