za
shares

Zapraszamy do nowej społeczności Bitcoin.pl w aplikacji Shares. Zobacz, co tam znajdziesz

Shares to wymarzona aplikacja dla fanów bitcoina i innych kryptowalut. Dlaczego? To bowiem połączenie giełdy z social mediami pokroju Twittera (teraz już X) czy Facebooka. To zarazem platforma do handlu, ale też źródło ciekawych newsów.

Shares, czyli właściwie co?

Shares to aplikacja społecznościowa, która powstała z idei połączenia social mediów z platformą do handlu kryptowalutami. Za jej pomocą możecie więc nie tylko kontaktować się ze znajomymi, ale także wspólnie z nimi inwestować. Nie bez powodu wspomnieliśmy, że to aplikacja-marzenie fanów kryptowalut!

W apce możecie znaleźć naszą grupę, na której publikujemy ciekawostki, które niekoniecznie szerzej opisujemy na naszym portalu. Poniżej podsumowujemy część z nich. Po więcej zapraszamy na Shares.

Co ostatnio omawialiśmy na Shares?

By lepiej zrozumieć to, w jakim celu warto zarejestrować się na Shares, tak jak wspomnieliśmy, podsumujemy dla was to, co ostatnio omawialiśmy w aplikacji.

Na naszej grupie Bitcoin.pl informujemy o najważniejszych newsach rynkowych, które mogą zawarzyć na wycenie nie tylko czołowych kryptowalut, ale też wielu innych aktywów. Przeanalizowaliśmy m.in. wpływ halvingu litecoina na tę kryptowalutę i to, co obecne zachowanie kursu LTC może nam powiedzieć o prawdziwej naturze halvingu. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, zapraszamy was na Shares.

Do tego pojawił się wątek Tradera21, który potwierdził ostatnio, że wrócił na rynek kryptowalut.

Mam mniej więcej 50 na 50 bitcoina i ethera. Kiedyś [w moim koszyku inwestycyjnym] był jeszcze MATIC, ale się go pozbyłem

– powiedział wywiadzie dla Przygód Przedsiębiorców.

shares

Dlaczego jednak sprzedał swoje jednostki MATIC? I to opisaliśmy na Shares!

Pisaliśmy też o ostatniej decyzji Fedu, który ponownie podniósł stopy procentowe – o 25 pb. Jak wskazaliśmy w poście, nie oznacza to powrotu do stałych podwyżek. Możliwe, że tylko próba “dobicia” inflacji, która w USA w czerwcu wyniosła tylko 3%.

Fed może zresztą zostać zmuszony do zaprzestania podwyżek lub wręcz rozpoczęcia obniżania stóp procentowych. Powodem mogą być upadki kolejnych banków. W minionym tygodniu zbankrutował bowiem Heartland Tri-State Bank. Jego problemy były spowodowane właśnie tym, że stopy proc. w USA są bardzo wysokie.

Po więcej ciekawostek i newsów, zapraszamy na Shares.

Shares

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności