za

SEC robi nas w konia? – Bitcoin Radio

Konferencja Kryptoraport

Witaj w pierwszym odcinku Bitcoin Radio w 2024 roku! W nowy rok wchodzimy przede wszystkim w atmosferze oczekiwania na decyzję SEC w sprawie ETF na bitcoinie!

SEC wpłynie na kurs bitcoina?

5 stycznia w mediach pojawiły się plotki dotyczące rychłej decyzji SEC w sprawie ETF-ów spot na BTC. Mimo to na rynku pojawiły się inne informacje, którym warto się przyjrzeć. Co znajdziemy w nowym odcinku Bitcoin Radio?

  • Jak decyzja SEC wpłynie na kurs bitcoina? Internetowi cryptobros spekulują, że wprowadzenie ETF na bitcoinie oznacza automatyczny wzrost ceny BTC do poziomu kilkuset tysięcy dolarów.
  • Myszka Miki trafiła do domeny publicznej! To oznacza, że twórcy mogą wykorzystywać wizerunek popularnej postaci Disney’a do tworzenia własnych dzieł. Jak nietrudno się domyślić, ktoś stworzył memecoina nawiązującego do tej popularnej postaci.
  • W najlepsze trwa batalia między zwolennikami Solany i Ethereum. Ci pierwsi twierdzą, że Solana to nowe Ethereum i spektakularnie zaskoczy wszystkich podczas zbliżającej się hossy. Oponenci zarzucają, że to centralnie sterowany twór, który niewiele ma wspólnego ze zdecentralizowanymi krytpowalutami.
  • Opowiem Wam też trochę o Binance Earn – możliwości pasywnego dochodu przy wykorzystaniu narzędzia giełdy Binance.
  • Zerkniemy na nowe tweety (X-y?) Roberta Kiyosakiego, który jak zawsze dzieli się w mediach społecznościowych swoimi “mądrościami”.

Słuchasz Bitcoin Radio?

Poza tym dużo informacji na temat aktualnych kursów, a także przegląd wielu innych informacji płynących z rynku kryptowalut. Znajdujemy się w szczególnym czasie dla bitcoina – warto być na bieżąco!

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Ekonomista, aktor i prezenter. Związany z branżą kryptowalutową od 2017 roku. Współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi projektami kryptowalutowymi. Robi dla nich reklamy, kreacje video, content, a także doradza w kwestii strategii komunikacji. Uwielbia przeglądać środowiskowe dramy na X - najchętniej do porannej kawki i partyjki w szachy.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności