za
Analiza techniczna

Ryzyko spadków nadal wysokie? – Analiza Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Ethereum Classic i inne

robinhood aplikacja rejestracja

Po wzroście o ponad 5300 dolarów, tj. 32,5 proc. w ciągu zaledwie kilkunastu dni, Bitcoin zatrzymał się i ustabilizował w rejonie technicznego oporu w wysokości 21 350 dolarów. Widać, że rynek ma spory problem z pokonaniem tej bariery, ale też nie odbija się od niej znacząco i nie tworzy głębszej korekty w kierunku 18 500 dolarów. Ryzyko wystąpienia takiego spadku w najbliższym czasie wciąż jest bardzo wysokie, choć nie można wykluczyć, że kurs BTC utrzymywać się będzie na stabilnym poziomie aż do 2 lutego, kiedy to poznamy kolejną decyzję monetarną Rezerwy Federalnej.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, CRO, BNB, ETC, FET, AAVE, KAVA, BAT, HOT, ZIL, OMG

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności