Boerse Stuttgart

Rusza polska liga traderów

bitbay zonda

Twórcy TRQPro postawili sobie ambitny cel: zbudować społeczność stworzoną przez traderów dla traderów. Projekt wystartował niejako jesienią 2018 r., kiedy pod wspólnym szyldem połączone zostały trzy duże kanały dyskusyjne dotyczące gry na giełdach związanych z kryptowalutami zarówno z lewarem, jak i bez.

Społeczność istnieje dziś głównie na Telegramie, gdzie obecnie działa aż dziewięć kanałów dyskusyjnych o tematyce BTC, altcoinów, Forexu, miningu oraz ICO i Airdropów. Na najliczniejszych kanałach gromadzi około 1,5 tys. użytkowników.

TRQPro – edukacja traderów

“Czaty TRQPro to przestrzeń dla wymiany doświadczeń i informacji na każdy możliwy temat dotyczący spekulacji. Użytkownicy dzielą się swoimi taktykami rozgrywania pozycji, strategiami, analizami technicznymi i informacjami dotyczącymi walorów, które znają i na których grają. Wielu spośród doświadczonych traderów udzielających się na czatach utrzymuje się z rynku i chętnie dzieli się swoją wiedzą. Tematyka jest na tyle obszerna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Laicy mogą liczyć również na pomoc w obsłudze platform giełdowych, aby mogli uniknąć niepotrzebnego tracenia pieniędzy z przyczyn technicznych. Doświadczeni traderzy natomiast mogą znaleźć partnerów do wymiany doświadczeń i pomysłów”

– tłumaczą nam twórcy.

“Misją TRQPro jest tworzenie przestrzeni dla wymiany wiedzy i doświadczenia pomiędzy traderami, dzięki czemu uczestnicy mogą wzajemnie podnosić swoje kompetencje i wygrywać pieniądze na rynku bez konieczności korzystania z płatnych i niekoniecznie adekwatnych ofert różnych instytucji. Cel ten realizowany jest z powodzeniem od początku istnienia czatów i na przestrzeni czasu zauważalny jest progres, jaki dzięki swojej aktywności poczyniło wielu użytkowników TRQPro”

– dodają.

Liga dla krypto-traderów

ligaBardzo ważną inicjatywą społeczności TRQPro są jednak cyklicznie organizowane Ligi Tradingowe na platformie BitMEX. W tym roku odbywać się będzie konkurs o miano Najlepszego Tradera TRQPro na platformie BitMEX. W ramach inicjatywy odbędzie się 9 Lig Miesięcznych – po 3 na kwartał. Ligi zostaną rozegrane kolejno w styczniu, lutym, marcu, maju, czerwcu, lipcu, wrześniu, październiku oraz listopadzie. Pierwsza rusza zaś już  jutro – 6.01!

System punktacji będzie analogiczny, jak w Formule 1. Pamiątkowe statuetki będą wręczane dla pierwszej trójki każdej z Lig Miesięcznych. Osoba, która uzyska najwięcej punktów w danym kwartale również będzie wyróżniona statuetką. Najwyższe trofeum przypadnie Zwycięzcy rankingu rocznego.

Co istotne – Liga, tak jak wszystko na TRQPro jest darmowa. Jedyne wymaganie to gra na koncie ligowym założonym z wykorzystaniem linka afiliacyjnego oraz minimalny depozyt 0.005 BTC. Większość fee uzbieranego w trakcie Ligi jest przeznaczana na nagrody dla zwycięzców. Reszta środków przeznaczona zostaje na koszty techniczne związane m. in. z obsługą witryn internetowych, czy też organizacją spotkań, jakie organizuje TRQPro.

Zarejestrować można się pod linkiem: https://trqpro.pl/liga. Tam można znaleźć Regulamin oraz zgłosić się do udziału!

Tagi
liga traderów trading

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.