za
Bitcoin Radio

Robert Kiyosaki coś tam o bitcoinie próbuje powiedzieć – Bitcoin Radio #12

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Szach mat na Bitcoin Radio!

Bitcoin Radio klasycznie już rozpoczniemy od przeglądu rynków. Przez ostatnie 7 dni bitcoin i ethereum zachowywały się zgoła inaczej. Kryptowalutowy król sukcesywnie odzyskiwał straconą dwa tygodnie temu wartość, natomiast projekt Vitalika Buterina zmagał się z serią wzlotów i upadków.

W tym samym czasie zaczęła spadać liczba aktywnych adresów BTC o wartości mniejszej niż 1 bitcoin. Jak nietrudno się domyślić, spora część środków z takich portfeli została zamrożona w Defi. To właśnie zdecentralizowane finanse w ostatnich miesiacach są odpowiedzialne za największe zamieszania na rynku kryptowalutowym.

Dość dobrą z kolei wiadomością jest informacja o sporym wzroście liczby btomatów na świecie. Ich liczba przekroczyła już 10 000. Również w Polsce aktywnie rozwija się ten segment rynku kryptowalutowego. Bitomaty skutecznie pomagają Polakom na wymianę gotówki na kryptowaluty w bezpieczny – analogowy sposób. Pozostaje tylko trzymać kciuki i liczyć, że tendencja wzrostowa będzie nadal, w sensowny sposób, się utrzymywać.

Tether w ciągu tego roku zwiększył swoją kapitalizację aż 4-krotnie. Kontrowersyjny stablecoin jest aktualnie 3 w rankingu kapitalizacji kryptowalutą. Mimo swojej wątpliwej opinii, Tether nadal jest najchętniej wybieranym i najpopularniejszym narzędziem wykorzystywanym na giełdach.

Jak zaskoczy Robert Kiyosaki?

Robert Kiyosaki – ten który napisał książkę i sprzedawał ją w systemie mlm, znowu wypowiedział się o bitcoinie. O tym też porozmawiamy. Kiyosaki wierzy, że po pandemi cena najpopularniejszej kryptowaluty spadnie. Jest to ciekawa predykcja, czy warto się z nią zgodzić?

To, a także inne tematy w Bitcoin Radio!

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Ekonomista, aktor i prezenter. Związany z branżą kryptowalutową od 2017 roku. Współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi projektami kryptowalutowymi. Robi dla nich reklamy, kreacje video, content, a także doradza w kwestii strategii komunikacji. Uwielbia przeglądać środowiskowe dramy na X - najchętniej do porannej kawki i partyjki w szachy.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności