Powrót na scenę

Mimo sędziwego wieku Starr nadal gra koncerty. Ma swój zespół Ringo Starr and His All-Starr Band. Dziś w jego ramach grają: Steve Lukather, Edgar Winter, Colin Hay, Hamish Stuart, Warren Ham i Gregg Bissonette. Obecnie grupa przygotowuje się do swojej 41-dniowej trasy po Ameryce Północnej.

W wywiadzie z Billboardem Starr został również zapytany o Get Back, serial dokumentalny o tworzeniu ostatniego albumu The Beatles, “Let It Be”, który ukazał się w listopadzie 2021 na Disney+.

ringo starr nft

– Peter Jackson wykonał świetną robotę – powiedział o reżyserze i producencie serialu. Przyznał, że był zszokowany długością serialu, który trwa łącznie prawie osiem godzin. – Na początku byłem trochę oszołomiony, myślałem, że będzie to dwugodzinny program – powiedział, dodając, że ostatecznie pomysł na produkcję sprawił, że ta jest „łatwa do obejrzenia”.

– Obejrzyj dwie godziny, napij się herbaty, potem oglądaj kolejne dwie godziny – zaproponował.

Ringo Starr osiągnął międzynarodową sławę w latach 60. jako perkusista zespołu The Beatles. Od czasu do czasu także śpiewał na płytach grupy – zwykle w jednej piosence na każdym albumie.

Tagi
Blockchain NFT Ringo Starr the beatles tokeny

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.