za
Analiza techniczna

Przed nami ważne wydarzenia! – Analiza Bitcoin, Ethereum, Cronos, Chiliz, Near i inne

Spoglądając na notowania Bitcoina dostrzec można, że ogłoszona w ostatnim czasie upadłość kryptowalutowego pożyczkodawcy BlocFi nie przyczyniła się do kolejnego załamania czołowej kryptowaluty. Można więc odnieść wrażenie, że rynek wycenił już ryzyko upadku części podmiotów powiązanych z FTX i kolejne bankructwa zostały już ujęte w cenach. W konsekwencji może to doprowadzić do tego, że pierwsze skrzypce ponownie grać będzie polityka pieniężna Rezerwy Federalnej, a na tą z kolei wpływ może mieć piątkowy raport NFP obrazujący kondycję amerykańskiego rynku pracy oraz zaplanowana na 13 grudnia br. publikacja raportu nt. inflacji CPI w USA. Samą decyzję monetarną FOMC poznamy z kolei 14 grudnia, co oznacza, że przed nami niezwykle emocjonujące dwa tygodnie, w trakcie których być może poznamy odpowiedź na pytanie, co dalej z rynkiem kryptowalut?

Jeżeli okaże się, że polityka Fed będzie wywierać na ten rynek większy wpływ niż ciemne chmury, które przywiał upadek FTX, wówczas prognozować będziemy mogli nadchodzące odbicie wzrostowe i kolejną hossę. Warto jednak wstrzymać się z finalnym osądem do 14 grudnia.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, CRO, NEAR, CHZ, BIT, LTC, HNT, ALGO, LINK, MANA, XTZ

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.