za

Pozytywna informacja NAPĘDZI rajd! – Analiza rynków!

bitcoin halving party

Fed dokonała wczoraj ostatniej podwyżki stóp proc. Usunięcie z treści komunikatu po posiedzeniu FOMC zapisu wskazującego na konieczność dalszego zacieśniania polityki pieniężnej sprawiło, że do ponad 99% wzrosło prawdopodobieństwo utrzymania stóp proc. na niezmienionym poziomie podczas kolejnego posiedzenia. Obecnie oczekuje się, że pierwsza obniżka stóp nastąpi w już w lipcu bądź wrześniu br. Choć to pozytywna informacja mogąca napędzić większy rajd wzrostowy na rynku kryptowalut, w perspektywie krótkoterminowej możliwe jest jeszcze niewielkie pogłębienie spadków obserwowanych na notowaniach większości Altcoinów. Istotne znaczenie dla rynku wirtualnych aktywów może mieć także jutrzejszy raport z rynku pracy w USA. Oczekiwania ekonomistów są dość pesymistyczne, co może być pozytywnym czynnikiem dla aktywów ryzykownych.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, IMX, RVN, XRP, LSK, KAS, DOGE, CAKE, FIL, AMP, AVAX

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności