onemillion

Poznaj projekt OneMillion.com od środka i odbierz tokeny MONx

bitbay zonda

OneMillion.com to przede wszystkim ekosystem dla posiadaczy kryptowalut, ale nie tylko. Celem projektu jest zaspokojenie niemal wszystkich potrzeb posiadaczy cyfrowych walut oraz tych, którzy chcą do tego świata dopiero wejść. Są to również firmy, do których OneMillion wychodzi z możliwością tokenizacji biznesu.

W skład ekosystemu wchodzą obecnie 4 platformy połączone tokenem użytkowym MONx, ale jak zapowiadają twórcy, OneMillion wkrótce powiększy się o nowe platformy. Obecnie użytkownicy mogą skorzystać z następujących platform:

  • OneMillion Trading Systems
  • OneMillion Shop
  • OneMillion Partners
  • OneMillion Tokenize

Trading Systems – nie tylko dla traderów

Platforma OneMillion Trading Systems dostępna w ramach ekosystemu, pozwala na wykonywanie automatycznych operacji tradingowych. Usługa dostępna jest w modelu SaaS (Software as a Service) i umożliwia handel na giełdach kryptowalut w systematyczny sposób.

Użytkownicy oszczędzają w ten sposób czas potrzebny na śledzenie notowań giełdowych, zarządzając kupnem i sprzedażą poprzez spersonalizowaną konfigurację ustawień. Oprogramowanie pozwala zaoszczędzić na prowizjach giełd i umożliwia ustawienie aż sześćdziesięciu różnych parametrów, w ośmiu przedziałach czasowych. Dzięki temu ilość możliwych planów i strategii jest niemalże nieograniczona.

Każdą transakcję możesz prześledzić krok po kroku i mieć pewność, że została prawidłowo wykonana. Istnieje też możliwość wprowadzenia takich parametrów handlu jak stop loss i take profit, co zawsze pozytywnie wpływa na komfort pracy tradera.

Wkrótce na platformie pojawi się również wiele nowych ułatwień i ustawień przewidzianych dla początkujących traderów, którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia w tradingu.

OneMillion Trading Systems

OneMillion Shop – prawdziwe smart zakupy

W ekosystemie znajduje się również innowacyjny marketplace OneMillion Shop. Zweryfikowani sprzedawcy mogą dodawać tu swoje towary i usługi, a kupujący – nabywać je w korzystnych cenach płacąc wyłącznie w kryptowalutach.

OneMillion Shop powstał z myślą o uproszczeniu procesu sprzedażowego oraz obniżeniu kosztów kupującego do minimum. Płacąc wybraną kryptowalutą, możesz kupić produkty codziennego użytku, sprzęty elektroniczne, ogrodowe, a nawet luksusowe auta i samoloty.

Sprzedawcy natomiast nie muszą się już martwić o ryzyko związane z dużą zmiennością walut cyfrowych. Po udanej płatności są one automatycznie zamieniane na waluty tradycyjne i wysyłane do sprzedawcy. Każdego dnia do platformy dołączają sprzedawcy z Polski, a jak zapowiadają twórcy, niebawem OneMillion Shop otworzy się na całą Europę.

Dzięki integracji sklepu z ekosystemem możliwe będzie wykorzystanie efektu synergii. Dla przykładu, użytkownik posiadający wolne środki w sklepie będzie mógł pomnażać je w automatycznym systemie tradingowym OneMillion Trading Systems!

Program Partnerski – sprytnie i fair play

Tak jak w większości tego typu programów, w OneMillion Partners użytkownicy posiadają swój unikalny link referencyjny, za pomocą którego mogą polecać ekosystem OneMillion kolejnym użytkownikom, inwestorom MONx oraz sprzedawcom, którzy chcieliby wystawiać swoje produkty i usługi na OneMillion Shop.

Polecający otrzymują za swoją pracę prowizję, której 45% można wydać w marketplace. Dzięki temu merchanci mogą liczyć na stały przypływ klientów, którzy znacznie chętniej rejestrują się na OneMillion Shop. Kolejnych 45% prowizji można wypłacić przez giełdę na osobisty rachunek bankowy, a pozostałych 10% automatycznie zamieniamy na MillionCoinX, co przekładać się będzie na wzrost ceny tokena na rynku.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, program partnerski OneMillion Partners nagradza nie tylko użytkowników, ale również wspiera sprzedawców w sklepie i zapewnia stały popyt na token użytkowy MONx. Taka strategia nastawiona jest na długotrwały wzrost systemu i zapewnienie partnerom stałych zysków przez lata, zamiast szybkiego zysku przez kilka miesięcy.

OneMillion program partnerski

Tokenizacja – przyszłość biznesu

OneMillion Tokenize to usługa dla firm polegająca na cyfryzacji wybranych elementów biznesu w oparciu o technologię blockchain. Polega ona na tworzeniu nowych tokenów w środowisku sieci Tron, z którą grupa OneMillion współpracuje na każdym możliwym polu. Dzięki tokenizacji można nie tylko pozyskać finansowanie dla swojego projektu, ale także zoptymalizować i przyspieszyć wiele zachodzących w nim procesów.

W ramach podstawowej usługi OneMillion Tokenize, przedsiębiorcy, po wprowadzeniu swoich danych, otrzymują własny token. Dodatkowo klient uzyskuje dostęp do dedykowanej aplikacji back-office służącej do sprzedaży i dystrybucji tokenów oraz podstawowe wsparcie techniczne i prawne.

Projekty zainteresowane pełną obsługą mogą liczyć również na opracowanie dokumentu whitepaper, utworzenie strony informacyjnej z ofertą tokena, kompleksowe doradztwo, zaplanowanie tokenomiki oraz dystrybucji i zasad funkcjonowania tokena na rynku.

Własny token utility – MONx

Token użytkowy MillionCoinX, czyli MONx ma zastosowanie płatnicze oraz użytkowe na wszystkich platformach wchodzących w skład ekosystemu OneMillion.

Użytkownicy ekosystemu, posługując się tokenami MONx, opłacają abonamenty, korzystają z rabatów i przywilejów oraz otrzymują dostęp do wielu unikalnych funkcjonalności poszczególnych platform. Dzięki dużej liczbie użyteczności popyt na tokeny MONx będzie systematycznie rosnąć, co w sposób automatyczny przełoży się na ciągły wzrost ich wartości.

Token MONx

MONx jest tokenem kryptograficznym typu TRC-10, który został zbudowany w oparciu o blockchain sieci TRON, dzięki czemu charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz pozwala na szybkie wykonywanie transakcji (2000 t/sek.). Całkowita ilość tokenów MillionCoinX wynosi 34 000 000. MONx jest tokenem deflacyjnym, z uwagi na to, że nie zostanie stworzona żadna dodatkowa ilość tokenów.

Precyzyjnie zaplanowana tokenomika, czyli ekonomia tokena MillionCoinX, jest kluczowa dla stabilnego wzrostu jego wartości. Dzięki ścisłej współpracy z ekspertami branży blockchain oraz rynku kryptowalut, powstał przemyślany mechanizm dystrybucji MONx, przyjmowania ich w zamian za usługi i funkcjonalności ekosystemu OneMillion i redystrybucji z powrotem na rynek.

Zespół stworzył dokładny schemat, którego założeniem jest stałe zwiększanie wartości tokena, ze względu na liczne użyteczności oraz korzyści płynące z jego długoterminowego posiadania lub mrożenia.

Plany na przyszłość

Dokładnie 30 września 2020 roku powiązana z grupą OneMillion spółka Spectrum International OÜ otrzymała licencję operacyjną, wydawaną przez Estonian Financial Intelligence Unit. W ten sposób uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności, jaką są usługi związane z cyfrowymi walutami. Dokument jest wydawany dożywotnio i może być cofnięty tylko w przypadku naruszenia prawa.

Następstwem otrzymania licencji, będzie stworzenie kolejnych platform, które jeszcze lepiej uzupełnią ekosystem OneMillion oraz sprawią, że będzie to jeszcze lepszy wybór dla użytkownika kryptowalut.

Długoterminowym celem OneMillion jest stworzenie kompletnego rozwiązania dla użytkownika kryptowalut, w którym będzie mógł przeprowadzić dosłownie każdą możliwą operację związaną z cyfrowymi walutami.

Zarejestruj konto w OneMillion – odbierz 10 Tokenów MONx w naszym Airdropie!

 

Tagi
MONx onemillion onemillion group onemillion shop onemillion trading systems token monx tokenizacja

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.