Ponad 6,5 miliarda TRX zablokowane w Sun Genesis Mining

2020-09-06 Wiadomości

Sun Genesis mining w sieci Tron zostało uruchomione 2 września, czyli zaledwie cztery dni temu. Jednak świeży projekt nie zniechęcił […]

Sun Genesis mining w sieci Tron zostało uruchomione 2 września, czyli zaledwie cztery dni temu. Jednak świeży projekt nie zniechęcił inwestorów TRX do zablokowania swoich cyfrowych aktywów, aby otrzymywać tokeny SUN. W chwili obecnej w Sun Genesis Mining znajduje się ponad 6,5 miliarda Tronów (TRX). Na dzień dzisiejszy przekłada się to na około 210 milionów dolarów.

Wartość tokena Tron (TRX) czerpie korzyści z Sun Genesis Mining

Warto zauważyć, że wprowadzenie na rynek Sun Genesis Mining pomogło podnieść wartość tokena Tron (TRX) do dwuletniego najwyższego poziomu wynoszącego 0,05 dolara, Wkrótce potem nastąpiła intensywna wyprzedaż na rynku kryptowalut, w wyniku której Bitcoin, aż cztery razy przetestował poziom poniżej 10 tys. dolarów.

W wyżej wspomnianym okresie zawirowań na rynku, Tron (TRX) zdołał utrzymać się w miare stabilnie i spadł tylko do 0,027 dolara. Rynek znowu jest cały na zielono, a TRX jest obecnie notowany na poziomie 0,032 dolarów. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, token może w najbliższych dniach spowrotem zbliżyć się do poziomu 0.05 dolara.

DeFi w sieci Tron będzie nadal rosnąć

Sieć Tron jest zadziwiająco wydajna w porównaniu z siecią Etheruem. Tron nie jest obarczony wysokimi opłatami, podczas gdy użytkownicy ETH muszą starać się przetrwać w sieci Ethereum. Według zespołu giełdy OKEX, Tron korzysta z napływu dappów, deweloperów i użytkowników, którzy chcą uniknąć wysokich opłat za gaz Ethereum.

Ze względu na wzrost opłat i inne innowacje, inne blockchainy chcą wejść do przestrzeni DeFi… Tron dokonał największego jak dotąd kroku naprzód, wydając serię protokołów i aplikacji, które naśladują Ethereum DeFi. W rezultacie ma to pozytywny wpływ na cenę TRX.

Ostatnio firma o nazwie TronFi zaczęła wydawać protokoły „yield farming”, takie jak Pearl.finance, Salmon.finance i Carrot.finance. Fundacja Tron wydała również protokół o nazwie Sun, w którym użytkownicy wpłacają TRX, aby wydobywać nową monetę o nazwie SUN. Posiadacze SUN będą mieli wpływ na kierunek rozwoju tej właśnie aplikacji. Wszystkie te protokoły bardzo przypominają Yam.finance, który spopularyzował najnowszą generację protokołów DeFi.

Tagi
DeFi Ethereum SUN sun genesis mining Tron trx

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.