defi

Bluzelle uruchamia własną wyrocznie skupioną na DeFi

Wiadomości

Zdecentralizowane finane (DeFi) są jednym z odłamów branży kryptowalut i blockchain, który w ostatnim czasie przyciągnął sporo uwagi ze strony entuzjastów.

Mając to na uwadze, firma Bluzelle, ujawniła plany ekspansji w tej szybko rozwijającej się sferze poprzez uruchomienie wyroczni sieci specjalnie zaprojektowanej dla protokołów DeFi. Niedawno debiutująca platforma wyroczni Bluzelle dostarczy wiarygodnych i dokładnych danych. Ponadto, zapewni najwyższej klasy bezpieczeństwo protokołów DeFi.

Wyrocznia Bluzelle DeFi jest jednym z kilku sposobów, w jaki platforma ma zamiar stać się topową firmą w branży. Ekosystem DeFi nadal wzbudza zainteresowanie inwestorów, a dowodem na to jest obecny wzrost opłat ETH.

Według doniesień, Bluzelle Oracle będzie dostarczać dokładne dane o cenach i zabezpieczeniach dla protokołów DeFi. Zwłaszcza w przypadku aplikacji aktywnie zaangażowanych w pobieranie opłat, płatności i pożyczki.

Ponadto Bluzelle ujawnił, że jego niedawno uruchomione wyrocznie będą korzystać z bazy danych BluzelleDB. Oznacza to skorzystanie z dużej liczby walidujących węzłów.

Protokoły DeFi i wyrocznie

Godne zaufania i niezawodne wyrocznie są niezbędne dla protokołów DeFi. Służą one jako łącznik między platformami on-chain i off-chain, przekazując dane między obiema stronami. Bluzelle chwali się możliwością przekazywania zdecentralizowanych danych przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

W komunikacie prasowym firma ujawniła, że jej rozwiązanie pozwoli ponadto na przechowywanie i odwoływanie się do historycznych danych cenowych. Pozwoli to na łatwy dostęp do zaufanych kanałów cenowych oraz zapewni ochronę danych przed atakami.

Dyrektor generalny Bluzelle – Neeraj Murarka zaznaczył, że obecny wzrost liczby transakcji DeFi otworzył przestrzeń dla niepowołanych osób. Dodał, że wyrocznia Bluzelle posiada “unikalny algorytm pozwalający na określenie dokładnych cen aktywów i jednocześnie zapewniający zaawansowane ostrzeżenia przed zagrożeniami w aplikacji DeFi”.

Bluzelle jest ostatnio w centrum uwagi z kilku powodów. Platforma ogłosiła niedawno możliwość stakingu. Staking na Bluzelle pozwala początkującym inwestorom skorzystać z APY aż do 25%.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
ACI Worldwide Bluzelle DeFi wyrocznia

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.