Pizza Hut w Wenezueli akceptuje płatności w BTC

Akceptacje Wiadomości

Pizza Hut akceptuje od teraz płatności kryptowalutowe we wszystkich lokalizacjach w Wenezueli. Wszystko dzięki partnerstwu z panamskim Cryptobuyer, startupem zajmującym […]

Pizza Hut akceptuje od teraz płatności kryptowalutowe we wszystkich lokalizacjach w Wenezueli. Wszystko dzięki partnerstwu z panamskim Cryptobuyer, startupem zajmującym się płatnościami kryptograficznymi.

Pizza Hut akceptuje BTC

pizza hutCryptobuyer ogłosił właśnie integrację swojego rozwiązania płatniczego w punktach sprzedaży Pizza Hut w filmie, jaki jest dostępny w sieci.

„Dziś ogłaszamy nowego partnera: światowej klasy firmę i globalną markę Pizza Hut… To zaszczyt móc współpracować z panem Khouri (Richard Khouri), który jest dyrektorem generalnym Pizza Hut w Wenezueli, która to podjęła wyzwanie bycia pierwszą firmą, która zainstaluje nasze fizyczne urządzenia”

– ogłoszono.

Cryptobuyer ujawnia w poście na Instagramie, że klienci Pizza Hut w oddziałach w Caracas, Maracay, Maracaibo i Barquisimeto mogą płacić za posiłki za pomocą Bitcoina (BTC), ale też i innych kryptowalut.

„Od dzisiaj możesz płacić kryptowalutami: Bitcoin, Dash, XPT (Cryptobuyer Token), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), BUSD (Binance USD), Dai, USDT (Tether), BNB ( Binance Coin) w dowolnej restauracji Pizza Hut w Wenezueli”

– ogłoszono w poście.

Pizza Hut dołącza tym samym do stale rosnącej listy 20 000 sprzedawców, którzy współpracują z Cryptobuyer, w tym znanych marek, takich jak Burger King, Intercontinental Hotel i Samsung.

Początek nowego trendu płatniczego

Do końca kolejnego roku CEO Cryptobuyer, Jorge Farias, spodziewa się, że ponad 100 000 firm będzie oferować swoim klientom płatności kryptograficzne.

To początek definitywnego trendu, w którym zobaczymy, jak nowe technologie są przedstawiane jako realna alternatywa dla integracji finansowej… To był długi i udany proces, w którym profesjonalna firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku widzi zachętę do akceptowania kryptowalut jako nowej formy płatności – wyjaśnił.

Przypomnijmy, że proces ten może wzmocnić ostatnia decyzja PayPala, która to firma pozwala klientom z USA na płacenie za towary i usługi w BTC i innych kryptowalutach (m.in. ETH) w wielu milionach punktów handlowych w kraju. Możliwe, że śladem tego giganta pójdą i inne globalne korporacje.

Tagi
bitcoin pizza hut płatności

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.