za

Darmowy mint NFT Ukrytych Klejnotów w grze Piraci z Arrland: Skrzynie Arrlandum [Aktualizacja]

2023-06-10
NFTWeb3
Binance Launchpool

Skrzynie Arrlandum to darmowa do zmintowania kolekcja NFT od gry Piraci z Arrland. Skrzynie skrywają prawdziwe skarby do wykorzystania w grze. Maksymalna liczba mintów na jeden portfel wynosi 1 NFT.

Zgarnij swoje łupy, zanim wyprzedzą Cię inni piraci. Arrrrr!

Całkowita podaż NFT: 3333
Miejsca na Whiteliście (WL): 3333
Blockchain: Polygon
Data minta: TBA
Ilość mintów na 1 wallet: 1
Deadline zapisu na Wl: 01.06.2023, 18:00 PM UTC

Aktualizacja z 10.06.2023

Z powodu dużej liczby zgłoszeń wymagane jest wpisanie się na whitelistę. Aby zapisać się na WL, wystarczy w wątku pod tym tweetem: https://twitter.com/Bitcoin_Polska/status/1659827851183415297, dodać swój adres portfela podany na stronie premint: https://www.premint.xyz/pirates-of-the-arrland/ 🙂

Kim są Piraci z Arrland?

Piraci z Arrland to pierwsza na świecie gra łącząca tryb MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) oraz elementy ekonomiczne i strategiczne, osadzona w pirackim świecie. Ekosystem Arrland opiera się o blockchain, więc wszystkie zasoby w grze funkcjonują jako NFT.

Działający już prototyp gry charakteryzuje się wysokiej jakości grafiką 3D i turniejami wieloosobowymi. Wersja Beta gry jest obecnie w końcowym etapie rozwoju, a jej uruchomienie planowane jest na II kwartał 2023 roku.

Zespół stojący za produkcją jest w pełni transparentny. Każdy z członków ma doświadczenie w produkcji i publikowaniu gier komputerowych, budowaniu aplikacji web i projektach opartych o technologię blockchain.

Jaka jest wizja ekosystemu Arrland?

Tworzenie najbardziej unikatowego ekosystemu gry w przestrzeni web3, łącząc gatunki MOBA, gier strategicznych i ekonomicznych oraz Prywatnych Wysp.

Co można znaleźć w Skrzyniach Arrlandum?

Skrzynie Arrlandum zawierają NFT obywateli (IMX), którzy funkcjonują jako pracownicy w gospodarce Archipelagu Arrland. Mogą wydobywać zasoby i są, co prawda, słabsi w walce niż piraci, jednak mogą być ulepszani na specjalistów. Wspomniane NFTki odblokowują tryb strategii oraz MOBA w grze Piraci z Arrland. Możesz również nimi handlować na wtórnym rynku.

Skrzynie dostarczają również cennych zasobów, które ułatwią podróże po Archipelagu Arrland. Każda skrzynia zawiera Surowce, Fragmenty Działek oraz inne niezbędne zasoby wewnątrz gry, zapewniając solidny początek przygody.

Inne funkcje skrzyni

Po otwarciu Skrzyni Arrlandum, oprócz NFT obywatela, cennych zasobów, działek i przedmiotów, otrzymasz także ekskluzywny NFT Gem powiązany z blockchainem Polygon. Ten unikalny klejnot ma zastosowanie nie tylko jako wartościowa pamiątka z wydarzenia – jego dodatkowe funkcjonalności zostaną ogłoszone niebawem.

Użyteczności Skrzyń Arrlandum

Wszystkie funkcje dla pozostałych zasobów w grze, które znajdziesz w skrzyni, zostaną ogłoszone co najmniej tydzień przed rozpoczęciem mintu.

Jak wziąć udział w premincie?

  1. Wejdź na oficjalną stronę premintu Skrzyń Arrlandum: https://www.premint.xyz/pirates-of-the-arrland/
  2. Kliknij “login to Register”
  3. Połącz się jednym z dostępnych portfeli
  4. Połącz swoje konto na Twitterze oraz Discordzie
  5. Wykonaj 2 proste zadania:
    a) Obserwuj Arrland na Twitterze, polub i retweetnij post
    b) Dołącz do Discorda Piratów z Arrlandu przed 25 czerwca
  6. Łupy zabezpieczone!

Obejrzyj oficjalny zwiastun gry Piratów z Arrland:

Wypytaj gospodarza tawerny o najświeższe plotki lub obserwuj kanały Piratów z Arrland żeby być na bieżąco:

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności