Bitcoin

Pierre Rochard: nowa bańka może potrwa 3 lata

Pierre Rochard, inwestor z rynku BTC, uważa, że Bitcoin osiągnie nowy szczyt minimum na poziomie około 100 000 USD. Nie [...]

Data publikacji: 30 listopada 2020

bitbay

Pierre Rochard, inwestor z rynku BTC, uważa, że Bitcoin osiągnie nowy szczyt minimum na poziomie około 100 000 USD. Nie wyklucza jednak i wyższych cen.

Pierre Rochard: nie doceniacie Bitcoina!

Myślę, że to o wiele za niski poziom. 100 000 USD… Mam na myśli to, że to tylko 5x od tego [pułapu], na którym jesteśmy w zasadzie teraz i myślę, że to nawet nie jest szczyt paraboliczny, jeśli spojrzeć na wykres… Jedna z moich teorii mówi, że ten cykl będzie dłuższy niż wszystkie minione cykle. A więc dojście na szczyt zajmie nam więcej czasu – prognozuje Pierre Rochard.

Jest on zdania, że „może będziemy mieć korektę na poziomie 100 000 USD”. Cena miałaby spaść do 80 000 USD. Co jednak potem?

– Myślę, że ostateczny szczyt tego cyklu jest niemożliwy do określenia z wyprzedzeniem i to właśnie sprawia, że ​​martwię się o ludzi, którzy tradują na giełdach. Szczyt może wynosić 200 000 USD. Może to być 400 000 lub 600 000 USD, a każdy z nich jest wielokrotnością drugiego – dodał.

3-letnia bańka

Rochard mówi, że w sytuacji, gdy inwestorzy instytucjonalni coraz częściej wchodzą na rynek BTC i legendarni traderzy, tacy jak Paul Tudor Jones i Stanley Druckenmiller, kupują kryptowaluty, spodziewa się, że nowa hossa potrwa nawet 3 lata.

– Próba określenia czasu [hossy] jest dla mnie daremna, ponieważ mówimy o dosłownie miliardach, dziesiątkach miliardów, setkach miliardów dolarów wpływających na rynek Bitcoina w ciągu najbliższych 18 miesięcy lub 36 miesięcy (…). Gdzie to przesunie cenę [na wykresie]? – pyta.

Rochard uważa, że ​​zamożni inwestorzy wchodzący na rynek BTC będą mieli mniejszą motywację do sprzedaży coinów, gdy BTC zacznie mocno rosnąć, ponieważ już zbili swoje fortuny. Tym różnią się oni od tzw. „ulicy”.

Wielu kupujących w tym cyklu nigdy nie zamierza sprzedawać, (…) ​​jeśli jesteś miliarderem i kupujesz Bitcoina, a cena rośnie 100-krotnie, to wciąż nie jest to kwota zmieniająca twoje życie. Już zarobiłeś swoją kwotę, która może zmienić życie, prawda? Jesteś już miliarderem – tłumaczy. – W efekcie ci ludzie nie sprzedadzą [BTC]. Mogą ponownie zbalansować [saldo portfela], ale nawet wtedy, jeśli zrozumieją wartość Bitcoina, będą wiedzieć, że nie ma potrzeby ponownego takiego równoważenia, dopóki nie znajdziemy się znacznie wyżej [na wykresie] w przyszłości – mówił.

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion