za
Bitcoin PayPal

PayPal wkrótce wprowadzi „portfel super aplikacji” dla użytkowników kryptowalut

robinhood aplikacja rejestracja

Dyrektor generalny PayPal, Dan Schulman, ogłosił, że firma pracuje nad nowym „portfelem super aplikacji”. Projekt ten jest już w fazie końcowych prac i niedługo użytkownicy PayPal będą mogli zacząć korzystać z dodatkowych ”krypto możliwości”.

Bitcoin PayPal

Dodatkowe ”krypto możliwości” dla klientów PayPal

Dyrektor generalny firmy, Dan Schulman, ujawnił podczas rozmowy z Earnings Call, że firma ulepszy swoje usługi związane z zasobami cyfrowymi. Między innymi oferować będzie użytkownikom ulepszoną wersję swojej aplikacji. Najnowsza aktualizacja roboczo nazwana „portfelem super aplikacji” zapewni „dodatkowe możliwości kryptograficzne”, szybszy dostęp do środków i oszczędności z wysokim zyskiem.

Schulman zapewnił, że aplikacja jest już na etapie „kodowania”. Amerykańska korporacja planuje wprowadzić nowy zakres swoich usług w ciągu najbliższych kilku miesięcy. W początkowym okresie działania usługa jednak będzie dostępna tylko dla użytkowników w USA. Dodał również, że każde konto będzie „unikalne i napędzane zaawansowanymi możliwościami Al oraz maszynowego uczenia”.

Niedawno PayPal podniósł limit zakupów zasobów cyfrowych. W rezultacie zarejestrowani klienci mogą obecnie kupić do 100 000 USD w kryptowalutach tygodniowo bez dalszych miesięcznych lub rocznych limitów.

W ramach naszych wysiłków zmierzających do zaspokojenia stale zmieniających się potrzeb naszych klientów, z przyjemnością informujemy, że niedawno podnieśliśmy limity zakupu kryptowaluty dla kwalifikujących się klientów PayPal w Stanach Zjednoczonych do 100 000 USD tygodniowo bez rocznego limitu zakupów.

Zwiększona wydajność PayPal poprzez kryptowaluty

Przychody PayPal przekroczyły 6 miliardów dolarów w I kwartale 2021 r. Co ciekawe, dyrektor generalny Dan Schulman wskazał właśnie kryptowaluty, jako główną siłę napędową imponujących wyników. Wspomniał również, że użytkownicy platformy, którzy obracają kryptowalutami wykazują ogromne zainteresowanie aktywami cyfrowymi, ponieważ co najmniej połowa z nich codziennie otwiera swoje konta PayPal.

Dzięki naszym wysiłkom i ciężkiej pracy z zakresu kryptowalut udało nam się osiągnąć imponujące wyniki

– pochwalił się Schulman.

Dodatkowo firma dodała obsługę zasobów cyfrowych dla jednego z podmiotów, który obsługuje – Venmo.          Dzięki pomocy PayPala firma świadcząca usługi płatności mobilnych umożliwiła ponad 70 milionom użytkowników kupowanie, sprzedawanie lub posiadanie kilka rodzajów cyfrowych aktywów- bitcoina (BTC), bitcoin cash (BCH), eter (ETH) i litecoina (LTC).

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.