za
OKX giełda logo

OKX z bonusem za rejestrację! Oferta ważna tylko do końca tygodnia

Konferencja Kryptoraport

OKX to jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalutowych w 2024 roku. Tylko do końca tego tygodnia platforma oferuje nowym użytkownikom specjalną promocję, w której za samą rejestrację i działania w obrębie giełdy możesz zgarnąć dodatkowe środki w kryptowalutach. Pokażę ci jak przejść cały proces krok po kroku, aż po odebranie bonusowych środków.

Wyjątkowa promocja na OKX ważna tylko do 14 stycznia

Giełdy kryptowalut wraz z rosnącym w ostatnim okresie rynkiem cyfrowych aktywów prześcigają się o nowych klientów. OKX, czyli jedna z najpopularniejszych platform wymiany kryptowalut, tylko do końca tygodnia zwiększyła nagrody oferowane nowym użytkownikom w zamian za rejestrację i depozyt niewielkiej kwoty na adresie giełdowym.

Dotychczas każdy nowy użytkownik popularnej giełdy kryptowalut mógł liczyć na magiczne pudełko (tzw. “mystery boxa”) w zamian za rejestrację i przejście procesu KYC oraz wpłatę lub zakup dowolnej kryptowaluty o wartości ponad 50 USDT. Do uzyskania były więc maksymalnie dwa magiczne pudełka, a nagrody ulokowane w każdym z nich sięgały nawet pięćdziesięciu dolarów.

Giełda OKX zwiększyła jednak niedawno standardowy bonus powitalny – do 14 stycznia pierwszych 10 użytkowników, którzy zarejestrują się z linku referalnego, otrzyma za przejście procesu KYC oraz wpłatę ponad 50 USDT w dowolnej kryptowalucie, dodatkowe tokeny Toncoin w liczbie od 3 do 10. Jest to niewątpliwie świetny deal, biorąc pod uwagę jak prężnie rozwija się w ostatnim czasie ekosystem TON, między innymi za sprawą popularnego Notcoina.

Jak odebrać bonusowe środki od OKX?

Proces rejestracji na giełdzie kryptowalut OKX nie różni się w zasadzie niczym od konkurencyjnych rozwiązań, znanych na rynku cyfrowych aktywów. Mimo wszystko przeprowadzę Cię teraz przez niego krok po kroku, aby Twoja nagroda w postaci “mystery boxów” była absolutnie pewna.

Po przejściu na stronę giełdy OKX wystarczy, że podasz swój adres e-mail, a kod zaproszenia niezbędny do otrzymania wspomnianych bonusów zostanie automatycznie wypełniony. Twoim najważniejszym zadaniem w tym kroku będzie potwierdzenie rejestracji za sprawą maila, którego otrzymasz w swojej domenie pocztowej.

Proces rejestracji na giełdzie kryptowalut OKX przez link referalny

Następnym krokiem jest oczywiście utworzenie konta. Pamiętaj, że samo utworzenie konta na giełdzie nie gwarantuje jeszcze kwalifikacji do uzyskania magicznych pudełek. Aby dokończyć pełen proces, powinieneś teraz przejść za sprawą zakładki “Mój profil” procedurę KYC, podczas której będziesz musiał przedstawić dokumenty (takie jak np. twój dowód osobisty lub prawo jazdy). Nie obawiaj się jednak, to zupełnie normalna i bezpieczna procedura weryfikacji tożsamości użytkownika.

Ważne, aby proces KYC został przez Ciebie poprawnie zrealizowany w przeciągu 7 dni od rejestracji na giełdzie kryptowalut OKX. W przeciwnym razie, wszystkie nagrody przepadną. Zakup lub wpłata dowolnego aktywa o wartości ponad 50 USDT jest uregulowana czasowo na 14 dni od momentu rejestracji. Co ważne, wolumen ponad pięćdziesięciu Tetherów musi zostać osiągnięty w jednej transakcji – nie możesz więc rozdzielić zakupów na kilka mniejszych partii, bowiem nie zakwalifikujesz się wtedy na odbiór kolejnego “mystery boxa”. Ponadto z promocji wyłączone są przelewy wewnętrzne oraz zakupy realizowane przez P2P.

Nagrody, które mogą znaleźć się w magicznych pudełkach, to między innymi kryptowaluty BTC, ETH, DOT oraz karty rabatowe do realizacji na giełdzie OKX. Otrzymany “mystery box” musi zostać otwarty w przeciągu 30 dni, w przeciwnym razie bezpowrotnie przepadnie. Obecnie pudełka można przeglądać zarówno w aplikacji giełdy OKX jak i w przeglądarce internetowej, jednakże wyłącznie smartfonowa aplikacja umożliwia ich otwarcie. To oczywiście krok zarządu OKX w stronę popularyzacji aplikacji wspomnianej giełdy kryptowalut.

Po założeniu konta na giełdzie OKX, rekomenduję jak najszybciej pobrać aplikację mobilną z autoryzowanego źródła, jak np. Sklep Play. Jej posiadanie będzie konieczne do późniejszego otwarcia “mystery boxów” otrzymanych w przeciągu 30 dni po spełnieniu powyżej opisanych warunków.

Bonusy po 14 stycznia – czy wciąż warto?

Mimo, że dodatkowe tokeny Toncoin masz szansę zgarnąć wyłącznie do końca tego tygodnia (tj. 14 stycznia) to jednak nie ulega wątpliwości, że nawet standardowe bonusy oferowane przez giełdę OKX są wysoce atrakcyjne dla nowych użytkowników. Obecnie konkurencja oferuje zazwyczaj kiepskiej jakości kupony rabatowe oferujące zniżki na tradingowe opłaty transakcyjne, podczas gdy omawiana platforma wymiany cyfrowych aktywów gwarantuje darmowe środki w kryptowalucie BTC, ETH lub DOT.

Bonusy za rejestrację to możliwość szczególnie atrakcyjna dla użytkowników nowych w świecie kryptowalut. Jeśli dysponujesz więc stosunkowo niewielkim budżetem lub po prostu chcesz sprawdzić ofertę giełdy kryptowalut OKX, wypełnij przedstawione w tym poradniku zadania, aby zasilić swój cyfrowy portfel dodatkowymi środkami.

Tagi
Autor

Miłośnik kryptowalut i Trader. Dziennikarz z pasji, na służbie od blisko 4 lat. Historia, ekonomia i biohacking to moje pasje.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności