za
OKX w Australii!

OKX w Australii! Kolejna licencja na uruchomienie platformy do handlu kryptowalutami

OKX oficjalnie uruchomiło swoją platformę do handlu kryptowalutami w Australii. Jest to kolejna licencja podkreślająca ekspansję giełdy. OKX w Australii oferować będzie usługi handlu spotowego wszystkim użytkownikom w kraju. Jaki nowy kierunek obierze giełda OKX?

OKX w Australii – kolejne wejście na zagraniczny rynek

Ekspansja giełdy OKX jest godna podziwu. Firma w ciągu ostatnich miesięcy weszła na wiele zagranicznych rynków. Giełda działa już w takich krajach jak Turcja czy Argentyna, a także w coraz większej ilości państw Bliskiego Wschodu. Australia to kolejny kierunek ekspansji giełdy, która nie zamierza się zatrzymywać. Z wtorkowego oświadczenia dowiedzieliśmy się, że OKX w Australii będzie oferować usługi handlu spotowego dla wszystkich użytkowników. Będą mogli oni także wpłacać i wypłacać AUD (dolar australijski) za pośrednictwem większości australijskich banków, aby zyskać dostęp do łącznie 85 kryptowlaut lub 170 par handlowych spot.

Prezes OKX, Hong Fang stwierdził, że:

Nie sądzę, żeby w Australii działał jakikolwiek globalny produkt lub platforma, która oferuje zarówno produkty pochodne dla klientów i silny portfel self-custody. Jesteśmy przekonani, że wprowadzanie odpowiedzialnych innowacji na rynki jest ważne, a innowacje produktowe w zakresie handlu i portfeli self-custody, to cenne rzeczy, które możemy dostarczyć Australii.

OKX stawia na ekspansję i rozwój

Platforma kryptowlautowa OKX powstała w 2017 roku pnie się coraz wyżej, jeśli chodzi o globalne znaczenie na rynku cyfrowych aktywów. Oprócz licencji uzyskanych w Dubaju, Singapurze, czy Argentynie, OKX uruchomiło w zeszłym miesiącu własną sieć Ethereum Layer 2 opartą na protokole zero-knowledge, o nazwie X Layer. Rozwiązanie to ma zapewnić 50 milionom globalnych użytkowników dostęp do różnych aplikacji zdecentralizowanych.

OKX w Australii

OKX było trzecią co do wielkości giełdą kryptowalutową na świecie pod względem miesięcznego wolumenu obrotu w kwietniu – ustępując tylko Binance i Bybit – i wygenerowało ponad 110,7 miliarda dolarów w obrotach w tym miesiącu. To tylko pokazuje, że ambicje OKX są z miesiąca na miesiąc coraz większe.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Zawodowy copywriter oraz social media manager. Od 5 lat publikuje treści w tematyce m.in. nowoczesnych technologii. W Bitcoin.pl zajmuje się nowościami z rynku, artykułami odnośnie kryptowalut oraz sztucznej inteligencji.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
68 710,72 USD-0,60%
Ethereum logo
EthereumETH
3909,22 USD4,02%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD-0,01%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
603,05 USD0,06%
Solana logo
SolanaSOL
165,17 USD-1,01%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3908,46 USD4,04%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD0,01%
XRP logo
XRPXRP
0,53 USD-1,65%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,17 USD-3,53%
Toncoin logo
ToncoinTON
6,37 USD-0,26%