za
bitbay spark

BitBay: wprowadzamy nowe coiny na giełdę

European Halving Party 2024
Polska giełda BitBay po zmianach, jakie na niej zaszły, nie zwalnia tempa. Właśnie ogłosiła, że na jej platformie pojawią się trzy nowe coiny.

Nowe coiny na BitBay

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że wprowadzamy na naszą giełdę trzy nowe coiny. Polygon (MATIC), Enjin (ENJ), Chiliz (CHZ), które będą dostępne w parze do PLN oraz USDT

– poinformowała nas giełda.

Jak dodano w komunikacie, “8 czerwca uruchomimy możliwość wpłat nowych kryptowalut, a 15 czerwca będziecie mogli rozpocząć handel na nowych rynkach”.

A zanim to nastąpi zachęcamy tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, do zakładania kont i inwestowania w pozostałe 47 krypto dostępne na platformie!
– przypomina o swojej ofercie giełda.

Zmiany w BitBay

Warto przypomnieć, że w maju firma poinformowała, że zyskała nowego inwestora z USA. Jest nim niepodana jak na razie z nazwy spółka. Oznacza to ważne zmiany w kwestiach personalnych, m.in. odejście z firmy Sylwestra Suszka, który założył giełdę w 2014 r. Jak dodano, Suszek „nie angażuje się również w nowe projekty realizowane przez BitBay – zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym”.

Rozpoczęcie procesu inwestycyjnego to kolejny krok na drodze ekspansji firmy – na początku 2021 r. BitBay rozpoczął współpracę ze szwajcarskim SEBA Bankiem – liderem w sektorze smart-bankningu. Współpraca dawała początek nowemu standardowi w zakresie wydajności, bezpieczeństwa i elastyczności w zakresie wirtualnego finansowania przedsiębiorstw i tokenizacji aktywów

– dodaje firma w swoim majowym ogłoszeniu na Facebooku.

BitBay to dziś największa giełda kryptowalut w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i trzecia co do wielkości w całej Europie.

Dziś firma jest zarejestrowana w Estonii, zaś jej działanie jest regulowane przez Financial Intelligence Unit. Pierwotnie jej siedzibą była Polska, a następnie Malta.

O tym, jak założyć konto na platformie BitBay, przeczytacie tutaj. Jeżeli wolicie wersję wideo poradnika, znajdziecie ją tutaj: LINK.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz zaś kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności