BTC osiągnie wkrótce nowe ATH – uważa znany analityk

Kurs Bitcoin Wiadomości mcglone

Popularny strateg z rynku kryptowalut, który przewidział spadek kursu BTC w marcu 2020 r., twierdzi, że spodziewa się, że Bitcoin […]

bitbay zonda

Popularny strateg z rynku kryptowalut, który przewidział spadek kursu BTC w marcu 2020 r., twierdzi, że spodziewa się, że Bitcoin osiągnie nowe dno i po tym wydarzeniu rozpocznie wspinaczkę po nowe ATH. Wszystko to ma rozegrać się w czasie najbliższych tygodni.

Nowe ATH?

Analityk Capo, bo o nim mowa, przeanalizował szereg wskaźników technicznych, by pokazać, dlaczego uważa, że ​​Bitcoin jeszcze trochę spadnie. Wyjaśnił, że ​​gwałtowny spadek zainteresowania Bitcoinem, który odnosi się do liczby kontraktów posiadanych przez uczestników rynku, jest tak naprawdę dobry dla wiodącej kryptowaluty rynku.

Podobnie jak poprzednio (spadek w styczniu), otwarte zainteresowanie (OI) spadło wraz z ceną. (…) Ten spadek wskaźnika OI spowodowany był głównie likwidacją pozycji długich i pomógł zresetować stopy finansowania. Również szorty są uwięzione.[Inwestorzy] uważają, że cena nie osiągnęła dna, więc skracają pozycje (…)

– stwierdził, ale dodał, że to „bycze” sygnały.

Capo podkreśla również, że rozbieżność na wykresach Ethereum i Bitcoina między wskaźnikiem względnej siły aktywów (RSI) a ceną może wskazywać, że dynamika przesuwa się w stronę byków. Wskazuje na „ukryte bycze rozbieżności w wysokich ramach czasowych. Ta dywergencja oznacza kontynuację trendu [wzrostowego] po potwierdzeniu. Pivot (unieważnienie) dla BTC: tygodniowe zamknięcie świecy poniżej 33 000 USD Potwierdzenie dla BTC: tygodniowe zamknięcie powyżej 57 000 USD”.

nowe athWieloryby lubią to!

Ponadto analityk kryptowalut zauważa, że ​​wieloryby kupują BTC właśnie w czasie takich spadków, co sugeruje, że najwięksi posiadacze kryptowalut budują nową bazę aktywów, by przygotować się do nowej fali hossy.

Instytucje i wieloryby gromadzą się na tych poziomach. Wypływy z Coinbase Pro idą w górę jak szalone

– dodał.

Nowe ATH ma zostać osiągnięte jeszcze w marcu. Kryptowaluta może wtedy kosztować ok. 80 000 USD:

Nowy potencjał BTC waha się między 60 000 a 42 000 USD. Cel po konsolidacji powyżej górnego zakresu: około 80 000 USD.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
btc btc cena btc kurs cena bitcoina kurs bitcoina

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.