za
Notorious B.I.G. w grze Web3.

Notorious B.I.G. uwieczniony w grze Web3 The Sandbox!

2023-12-05
GamingWeb3
Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Jeden z najsłynniejszych raperów lat 90., The Notorious B.I.G., zostanie uwieczniony w The Sanbox, czyli grze opartej na blockchainie Ethereum. Co ciekawe, kolaboracja z grą Web3 i uwiecznienie rapera, to nie pierwsze kroki Notoriousa w obszarze powiązanym z kryptowalutami. Osoby zarządzające majątkiem zmarłego rapera widzą potencjał w zdecentralizowanej rozrywce, takiej jak The Sandbox. Na czym będzie polegała ta współpraca?

Biggie, Biggie, Biggie, can’t you see? Nowy event w The Sandbox

Uwiecznienie Notoriousa w The Sandbox będzie sporym wydarzeniem w grze, co zdradzają sami jej twórcy. Podczas eventu pojawi się cały obszar inspirowany nowojorskim Brooklynem. Jest to oczywiście hołd oddany zmarłemu raperowi, który urodził się jako Christopher Wallace, jednakże cały świat zna go jako The Notoroius B.I.G. Event w The Sanbox został nazwany „Breakin’ B.I.G.” i umożliwi on graczom spotkanie sławnego rapera, w charakterystycznym minecraftowym stylu.

Gracze będą podejmowali różne zadania, jako początkujący raperzy. Zadania będą obejmowały takie aktywności, jak pomoc wirtualnej społeczności Brooklynu, a także stawienie czoła rywalom Notoroiusa w grze. Elliot Osagie, czyli główny strateg ds. majątku Notoriousa B.I.G. powiedział w oświadczeniu, że w żadnym innym artyście nie odzwierciedla się styl lat 90. tak doskonale, jak w przypadku Biggiego. Dodaje on, że wprowadzenie jego postaci do gry Web3 The Sanbox pozwala nowym pokoleniom poznawać twórczość rapera. Event wystartował 5 grudnia.

Dedykowany event oraz nowa kolekcja NFT. Notorious B.I.G. zachwyca kolejne pokolenia

Notorious B.I.G. dołącza do takich gwiazd, jak Elvis Presley, Snoop Dogg, Pars Hilton, Deadmau5 i Steve Aoki. Oni także bowiem dodali swoje podobizny lub mieli dedykowane eventy w grze The Sandbox. Warto zaznaczyć, że w zeszłym roku majątek Biggiego wydał kolekcję NFT inspirowanych raperem. Co ciekawe Notorious B.I.G otrzyma kolejną kolekcję NFT.

W planach było także stworzenie świata w metaverse, inspirowanego raperem, który miał nosić nazwę “The Brook”. Coraz więcej artystów interesuje się gamingiem Web3 oraz metawersum, ponieważ widzą w tym spory potencjał. Rosnąca liczba graczy sprawia, że zdecentralizowany gaming i metaverse to doskonały sposób na promocję.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Zawodowy copywriter oraz social media manager. Od 5 lat publikuje treści w tematyce m.in. nowoczesnych technologii. W Bitcoin.pl zajmuje się nowościami z rynku, artykułami odnośnie kryptowalut oraz sztucznej inteligencji.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności