za

Nigel Green z Devere Group tłumaczy, dlaczego warto dziś kupować BTC

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Dyrektor generalny Devere Group, firmy zajmującej się doradztwem finansowym i zarządzaniem aktywami, podzielił się swoimi radami dla osób, które chcą inwestować w BTC. “Pomimo ostatnich turbulencji uważam, że trajektoria bitcoina i innych głównych kryptowalut idzie w górę” – przekazał.

Nigel Green wyjaśnia, dlaczego kupuje teraz więcej bitcoinów

Prezes firmy zajmującej się doradztwem finansowym i zarządzaniem aktywami, Devere Group, Nigel Green, potwierdził, że kupuje bitcoiny. W poście na blogu opublikowanym w tym tygodniu przedstawił różne powody, dla których dokupuje więcej BTC, zwłaszcza podczas wyprzedaży, jakie mają miejsce na rynku kryptowalut.

Utrzymująca się siła dolara amerykańskiego, która sprowadza się do zaostrzenia polityki [monetarnej] przez Rezerwę Federalną, jest odczuwana przez bitcoina i wszystkie inne ryzykowne aktywa, jak widzieliśmy to w czasie ostatnich spadków na światowych giełdach

– napisał.

Ale jak wielu poważnych inwestorów kryptowalutowych, ja właśnie kupuję w czasie spadków. Akceptuje tę krótkoterminową zmienność dla długoterminowych zysków

– dodał.

Green zaczął też tłumaczyć, dlaczego kupuje teraz więcej BTC.

Jednym z powodów jest to, że obserwuję wieloryby

– ujawnił.

Jak dodał, uważa, że wielu inwestorów się wystraszyło i “sprzedało [BTC] w panice”, a “to z kolei pozwala dużym graczom odkupić więcej i po niższych cenach”.

Ponadto ma miejsce inna zauważalna aktywność wielorybów. Liczba nowych portfeli zawierających od 10 000 do 100 000 bitcoinów wzrosła o 103 w ciągu ostatnich 30 dni

– podkreślił.

Green wymienił również fundamenty kryptowalut.

Podobnie jak wiele dużych korporacji, instytucji finansowych, rządów, prestiżowych uniwersytetów i znanych legend z rynku inwestowania, jestem przekonany, że waluty cyfrowe są nieuniknioną przyszłością pieniądza

– napisał.

Dlaczego tak uważa? “W naszym coraz bardziej opartym na technologii, zglobalizowanym świecie sensowne jest utrzymywanie cyfrowych, pozbawionych granic, zdecentralizowanych walut”, tłumaczył i dodał, że “adopcja i popyt cały czas rosną, podczas gdy w tym samym czasie podaż spada”.

Stwierdził też, że “pomimo ostatnich turbulencji” uważa, że “trajektoria bitcoina i innych głównych kryptowalut idzie w górę”.

Green kilkakrotnie przedstawiał optymistyczne prognozy dotyczące ceny bitcoina. W czerwcu przewidywał, że czeka nas nowa hossa i „znaczące odbicie” kursu.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.