Nicholas Merten: altcoiny mogą zacząć rywalizować z BTC

Kurs Bitcoin Kursy kryptowalut

Inwestor Nicholas Merten twierdzi, że altcoiny są gotowe do wzrostów. Chodzi mu o takie projekty jak Ethereum (ETH), XRP i […]

Inwestor Nicholas Merten twierdzi, że altcoiny są gotowe do wzrostów. Chodzi mu o takie projekty jak Ethereum (ETH), XRP i Litecoin (LTC), które mogą jego zdaniem wystrzelić w stosunku do BTC. Powiedział to w najnowszym odcinku DataDash.

Nicholas Merten: spójrz na cenę, tu wszystko jest pięknie

Nicholas Merten zauważa, że sytuacja na wykresie na rynkach kryptowalut jest naprawdę dobra.

„Jeśli spojrzysz na cenę tutaj, to jest piękne. Właśnie to chcemy zobaczyć. To ładna konsolidacja boczna, wyższe minima i znowu nie ma żadnej dalszej aktywności po sprzedaży. Teraz czekamy już tylko na wyższe wzrosty [kursu] w porównaniu z tym, co widzieliśmy w grudniu 2018 r.”

– uważa inwestor. Wymienia np. ETH, LTC czy XRP jako liderów przyszłych wzrostów. Przynajmniej jeśli chodzi o czołówkę rynku.

Jeśli chodzi o XRP, Merten uważa, że ​​natywny token Ripple zarejestruje paraboliczny wzrost w stosunku do BTC. Zwracając uwagę na Litecoina, trader mówi, że coin również ma potencjał do tego, by rywalizować na wykresie z Bitcoinem. Sugeruje, że LTC wrośnie w stosunku do BTC do 400 proc.

Skoki większe niż na BTC/USD

Nicholas MertenMerten mówi, że także mniejsze altcoiny mają spory potencjał do wzrostów. Wskazuje np. na takie projekty jak: ​​Kyber Network (KNC), Ren (REN), Aave (LEND), Basic Attention Token (BAT), Kava (KAVA) i iExe RLC (RLC). Jego zdaniem są one już gotowe do wystrzału po okresie krótkotrwałych spadków lub konsolidacji . Dodaje, że ​​te sześć coinów to w jego odczuciu solidne długoterminowe aktywa na rynku blockchaina, które oferują większy potencjał do wzrostów niż samo BTC czy nawet inne kryptowaluty o dużej kapitalizacji.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
kurs btc kurs eth kurs xrp

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.