Można oczekiwać pewnego korekcyjnego odbicia! – Analiza rynków – 12 projektów!

Nadchodzą spadki. Ostatnie dwa tygodnie przebiegały na rynkach finansowych niezwykle interesująco. Przyczynił się do tego cały szereg danych makroekonomicznych ze Stanów Zjednoczonych, które napędziły wzrost Bitcoina i Ethereum. Biorąc jednak pod uwagę, że przed nami względnie spokojna druga połowa kwietnia, kiedy to inwestorzy cierpliwie oczekiwać będą na majowe posiedzenie FOMC w sprawie stóp procentowych, wysoce prawdopodobne wydaje się, że na rynku kryptowalut będzie to czas bardzo podobny do tego, co obserwowaliśmy już w drugiej płowie marca i na początku kwietnia. Można więc oczekiwać pewnego korekcyjnego odbicia spadkowego, które sprawdzić może cenę BTC w kierunku 28 500 dolarów, a ETH do 2000 dolarów, bądź nawet 1920 dolarów. Perspektywy średnioterminowe pozostają jednak bez zmian i nawet jeżeli taki spadek się pojawi, postrzegam go jako formę korekty, po zakończeniu której rynek wirtualnych aktywów powróci na ścieżkę wzrostów.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, HBAR, SOL, AR, ALGO, NEAR, CRO, INJ, COMP, MKR, JASMY

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
algo analiza techniczna AR btc comp CRO ETH hbar INJ jasmy
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.