orlando bravo bitcoin

Miliarder Orlando Bravo jest byczo nastawiony do BTC

Bitcoin

Miliarder z Portoryko – Orlando Bravo – uważa, że kryptowaluty odegrają istotną rolę w przyszłym systemie monetarnym. Przyznał też, że sam nabył bitcoina, ponieważ jego cena w najbliższych latach “gwałtownie wzrośnie”.

Jak można nie kochać kryptowalut?

Orlando Bravo – współzałożyciel i partner zarządzający w Thoma Bravo – podzielił się swoimi optymistycznymi przewidywaniami co do przyszłości branży cyfrowych aktywów. Określił ją jako “wspaniały”, “bezproblemowy” i “zdecentralizowany” system, który “zostanie tu na zawsze”. Co więcej, odzwierciedla on ambicję młodych ludzi do posiadania własnej sieci finansowej. “Jak można nie kochać kryptowalut” – podsumował.

51-letni biznesmen ujawnił ponadto, że jest bykiem bitcoina i sam posiada w nim udziały. Bravo wierzy również, że wkrótce duże instytucje zaczną alokować w niego fundusze, a to doprowadzi do ogromnej hossy:

Dla mnie jest to całkiem proste. W przyszłości będzie z niego korzystać więcej osób niż dziś, a on sam będzie miał bardziej ugruntowaną pozycję. Instytucje dopiero zaczynają wchodzić na ten rynek. A gdy to się stanie, myślę, że w ciągu lat znacznie wzrośnie jego cena. Jestem bardzo optymistycznie nastawiony.

Bravo to pierwszy pochodzący z Portoryko miliarder. Oprócz bitcoina, pochwalił on również technologię blockchain leżącą u podstaw kryptowalut. Według niego, jest ona “bardzo potężna i czasami zapewnia lepsze przypadki użycia niż oprogramowanie oparte na danych”.

Orlando Bravo1

Inni zwolennicy BTC oprócz Orlando Bravo

Orlando Bravo dołączył do listy prominentnych osób, które są byczo nastawione do bitcoina i wierzą, że “jest on tutaj, aby pozostać”.

Tak jest w przypadku CIO firmy BlackRock – Ricka Riedera. W zeszłym roku pochwalił on technologię stojącą za wiodącym aktywem cyfrowym. Dodał też, że to młodsze pokolenia są bardziej otwarte na innowacje w świecie finansów.

Ponadto Rieder stwierdził, że BTC jest znacznie bardziej funkcjonalny niż złoto, ponieważ łatwiej jest przesyłać monety z jednego miejsca do drugiego za pomocą Internetu niż “fizycznie przekazywać sztabkę złota”.

Innym bitcoinowym bykiem jest CSO CoinShares – Meltem Demirors. Pod koniec czerwca tego roku twierdził on, że załamanie cen cyfrowych aktywów ma również swoją dobrą stronę. Czyści bowiem rynek z niepewnych inwestorów.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
bitcoin btc Byki kryptowaluty orlando Bravo

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.