Max Keiser prognozuje BTC po 28 000 dolarów

Wiadomości

W ostatni weekend, Bitcoin (BTC) zaskoczył inwestorów, gdy przekroczył poziom 10 000 dolarów, rozpoczynając trwający aktualnie rajd. W ten weekend […]

bitbay zonda

W ostatni weekend, Bitcoin (BTC) zaskoczył inwestorów, gdy przekroczył poziom 10 000 dolarów, rozpoczynając trwający aktualnie rajd. W ten weekend BTC zrobił to po raz kolejny, jednak tym razem jego cena spadła z 12 000 dolarów do zaledwie 10 800 dolarów, a z rynku wypłynęło 1 miliard dolarów.

Pomimo niepewnego startu w niedzielę, który zaskoczył inwestorów, weteran kryptowalut – Max Keiser po raz kolejny wyraził swój byczy sentyment wobec BTC, twierdząc, że już niedługo Bitcoin osiągnie poziom 28 000 dolarów.

Keiser, który jest jednym z pierwszych kryptowalutowych inwestorów, zapewnia, że poprzednie ATH Bitcoina, wynoszące 20 000 dolarów, nie będzie stanowiło oporu w obecnym rajdzie. Kaiser napisał na Twitterze:

„Poziom 20 000 dolarów nie będzie stanowił oporu dla Bitcoina. Nie zobaczymy żadnego oporu do 28 000 dolarów. Krótkie wycofanie, a potem atak na 100 000 dolarów zaczyna się z nowym wigorem”.

Ostatnie dwa tygodnie były pozytywne dla BTC, ponieważ udało mu się wzrosnąć z 9200 do 12 000 dolarów, oraz osiągnąć najwyższy poziom w 2020 roku. Zarówno Bitcoin jak i Ethereum pokazują silny impet, z którego korzysta cały rynek.

Keiser jest znany z optymizmu w stosunku do najstarszej kryptowaluty. Pierwszy raz przewidywał on cenę 28 000 dolarów pod koniec lipca, kiedy BTC przekroczył 11 000 dolarów. Uważa on, że cena bitcoina prawdopodobnie niedługo będzie sześciocyfrowa.

„28 000 dolarów jest w grze, zanim zobaczymy wycofanie – i wtedy idziemy do 6 cyfr”.

Inny inwestor nazywany Pierre również wyraził podobną opinię, stwierdzając, że gdyby BTC wrócił do poziomu 11 500 dolarów w tygodniowym i miesięcznym przedziale czasu, ścieżka do jego ATH na poziomie 20 000 dolarów miałaby niewielki opór.

Scott Mike, znany powszechnie jako „Wilk Wszystkich Ulic”, powiedział, że spodziewał się tego wycofania, ponieważ przed katastrofą istniało wiele niedźwiedzich odchyleń.

Bitcoin może pójść w dwie strony

Amsterdamski inwestor giełdowy Michael Von Poppe już wcześniej twierdził, że Bitcoin wszedł w nowy zakres od 9 700 do 12 000 dolarów, po tym jak przełamał opór na poziomie 10 500 dolarów.

Teraz oczekuje on, że BTC ustanowi podobny zakres i przez kilka tygodni będzie delikatnie zmieniał swoją cenę w dwie strony. Oczekuje on również, że skorzystają na tej sytuacji altcoiny.

„Najprawdopodobniej będziemy mieć zmienność na $BTC i $ETH, gdy określą one swój zakres. Ale z czasem (tydzień-dwa tygodnie) zacznie to spadać. Co musicie zrobić? Tak, kupić altcoiny. Podczas gdy wszyscy są skupieni na $BTC, ty powinieneś się skupić na altach”.

Ogólny sentyment rynku nadal pozostaje byczy, ponieważ większość aktywów powoli odzyskuje równowagę po wycofaniu się, a niektóre z nich przynoszą znaczne zyski.

W momencie pisania tego artykułu cena BTC wynosi 11 150 USD, a ogólna dominacja na rynku powróciła do poziomu 60%.

Tagi
bitcoin btc Max Keiser

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.