Lark Davis: ETH czeka świetlana przyszłość

Ethereum Wiadomości ethereum eth

Analityk z rynku kryptowalut Lark Davis uważa, że społeczność Ethereum wzrośnie o co najmniej 400%. W nowym filmie na YouTube […]

bitbay zonda

Analityk z rynku kryptowalut Lark Davis uważa, że społeczność Ethereum wzrośnie o co najmniej 400%. W nowym filmie na YouTube przedstawił niektóre z prowzrostowych czynników, które mogą sprawić, że kurs ETH zacznie mocno rosnąć.

Lark Davis: ETH to pokarm dla grubych ryb

Davis przede wszystkim zauważa, że ​​liczba długoterminowych posiadaczy Etheru rośnie. Co więcej, kryptowalutą interesują się duzi gracze.

W tym tygodniu mieliśmy drugi co do wielkości odpływ Etheru ze scentralizowanych giełd – z 235 000 Etherami wycofanymi w ciągu jednej godziny – powiedział i dodał, że ewidentnie duzi gracze wykorzystują obecną korektę, by kupować więcej jednostek kryptowaluty. –  Ether jest w trybie akumulacji, a wieloryby nadal dużo kupują – dodał.

Jego zdaniem Ether zdrożeje w przyszłości do ponad 100 000 USD.

Moda na NFT i DeFi

ETH będzie jednak drożeć nie temu, że – tak jak BTC – zaczyna być uważane za safe haven. Chodzi o konkretne funkcjonalności sieci.

Davis twierdzi, że kolejnym katalizatorem, który prawdopodobnie zwiększy kapitalizację rynkową Ethereum, jest i będzie rosnące zainteresowanie niezamiennymi tokenami (NFT).

Lark Davis eth– Niekwestionowanym domem NFT jest Ethereum. Każdy większy rynek NFT jest rynkiem Ethereum. Jasne, inne sieci będą emitować NFT, cieszę się z tego, też jestem podekscytowany. Ale jak to często bywa, cała płynność i wszystkie najcenniejsze rzeczy są w Ethereum – wyjaśnił.

Davis dodaje, że Ethereum odniesie również korzyści z rosnącej popularności zdecentralizowanych finansów (DeFi), które są „największą rzeczą, jaka dzieje się na rynku kryptowalut”.

– Największe i najlepsze protokoły o największej płynności są budowane na bazie Ethereum, żyją na Ethereum. Potencjalny rynek zdecentralizowanych pożyczek oraz giełd i innych, bardziej egzotycznych usług finansowych [będzie]… ogromny… absolutnie ogromny. Mówimy tu dosłownie o przyszłości finansów. Jak myślisz, jak duża będzie kapitalizacja rynkowa Ethereum, kiedy w końcu w tej dekadzie osiągniemy miliard użytkowników? – powiedział.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
cena eth Ethereum kurs eth kurs ethereum lark davis Lark Davis eth

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.