za
kryptowaluty ksiazka

”Kryptowaluty – Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów?” – nadchodzi druga edycja książki na temat cyfrowych aktywów

2021-11-05
Bitcoin

Nakładem wydawnictwa Crypto-Logic na polskim rynku pojawi się drugie wydanie książki ”Kryptowaluty – Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów?”. Praktyczny poradnik autorstwa Michała Grzybkowskiego i Szczepana Bentyna zainteresuje nie tylko sympatyków bitcoina i technologii blockchain, ale również wszystkich, którzy dopiero wkraczają do świata cyfrowych aktywów.

Biblia kryptowalut

Pierwsze wydanie miało swoją premierę 1 stycznia 2018 roku i zebrało pochlebne recenzje osób związanych ze światem finansów. O lekturze wypowiadały się takie persony jak seryjny przedsiębiorca Sebastian Kulczyk, Piotr Zając (Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet”) czy Aleksandra Dziadykiewicz – prowadząca programu Raport Gospodarczy oraz dziennikarka w Radio TOK FM.

Kompletny przewodnik po dynamicznie rozwijającym się świecie kryptowalut i technologii blockchain, a zarazem wciągająca lektura, napisana przystępnym językiem.

– tak o wspólnym dziele Grzybkowskiego i Bentyna wypowiadał się Tomasz Drożdżyński – założyciel OLX.

Reedycja książki “Kryptowaluty” pojawi się na rynku w formie fizycznej zawierającej 348 stron wiedzy oraz w postaci ebooka i audiobooka. Wydawnictwo będzie promowane m.in. we wszystkich sklepach sieci Empik w całej Polsce w dniach od 24 listopada do 7 grudnia.

Na oficjalnym kanale YouTube serwisu kryptowaluty.edu.pl możemy obejrzeć już film promujący ”polską biblię kryptowalut”.

O autorach

Michał Grzybkowski to założyciel i wieloletni prezes największego centrum przetwarzania danych w Polsce – firmy Beyond.pl. Jest także współzałożycielem takich firm technologicznych jak Coinpaprika.com, Gamerhash.com, FoundryNFT.com oraz GoldenSubmarine. Pierwszego bitcoina wykopał w 2013 roku. Od 2016 roku zajmuje się doradztwem w globalnych projektach związanych z kryptowalutami oraz technologią blockchain.

Szczepan Bentyn pierwszego bitcoina zakupił na szczycie bańki w 2013 roku. Twórca pierwszego polskojęzycznego kanału traktującego o kryptowalutach w serwisie YouTube w 2016 roku. Znany w szczególności jako opiniotwórczy influencer, autor wielu artykułów, mówca na konferencjach branżowych, który w prostych słowach opowiada o rewolucji, jaką są kryptowaluty. Studiował na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Propagator tokenów personalnych. W 2017 roku jako jedna z pierwszych osób na świecie, wyemitował swój token personalny “BEN”. Twórca pierwszego na świecie serwisu do tokenizacji osobistej personaltokens.io.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
66 711,72 USD-2,53%
Ethereum logo
EthereumETH
3475,16 USD-2,69%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD0,06%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
602,63 USD-3,16%
Solana logo
SolanaSOL
147,27 USD-5,13%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3472,17 USD-2,74%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD0,03%
XRP logo
XRPXRP
0,48 USD-1,85%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,14 USD-3,13%
Toncoin logo
ToncoinTON
7,55 USD2,72%