kryptowaluty ksiazka

”Kryptowaluty – Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów?” – nadchodzi druga edycja książki na temat cyfrowych aktywów

Bitcoin

Nakładem wydawnictwa Crypto-Logic na polskim rynku pojawi się drugie wydanie książki ”Kryptowaluty – Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów?”. Praktyczny poradnik autorstwa Michała Grzybkowskiego i Szczepana Bentyna zainteresuje nie tylko sympatyków bitcoina i technologii blockchain, ale również wszystkich, którzy dopiero wkraczają do świata cyfrowych aktywów.

Biblia kryptowalut

Pierwsze wydanie miało swoją premierę 1 stycznia 2018 roku i zebrało pochlebne recenzje osób związanych ze światem finansów. O lekturze wypowiadały się takie persony jak seryjny przedsiębiorca Sebastian Kulczyk, Piotr Zając (Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet”) czy Aleksandra Dziadykiewicz – prowadząca programu Raport Gospodarczy oraz dziennikarka w Radio TOK FM.

Kompletny przewodnik po dynamicznie rozwijającym się świecie kryptowalut i technologii blockchain, a zarazem wciągająca lektura, napisana przystępnym językiem.

– tak o wspólnym dziele Grzybkowskiego i Bentyna wypowiadał się Tomasz Drożdżyński – założyciel OLX.

Reedycja książki “Kryptowaluty” pojawi się na rynku w formie fizycznej zawierającej 348 stron wiedzy oraz w postaci ebooka i audiobooka. Wydawnictwo będzie promowane m.in. we wszystkich sklepach sieci Empik w całej Polsce w dniach od 24 listopada do 7 grudnia.

Na oficjalnym kanale YouTube serwisu kryptowaluty.edu.pl możemy obejrzeć już film promujący ”polską biblię kryptowalut”.

O autorach

Michał Grzybkowski to założyciel i wieloletni prezes największego centrum przetwarzania danych w Polsce – firmy Beyond.pl. Jest także współzałożycielem takich firm technologicznych jak Coinpaprika.com, Gamerhash.com, FoundryNFT.com oraz GoldenSubmarine. Pierwszego bitcoina wykopał w 2013 roku. Od 2016 roku zajmuje się doradztwem w globalnych projektach związanych z kryptowalutami oraz technologią blockchain.

Szczepan Bentyn pierwszego bitcoina zakupił na szczycie bańki w 2013 roku. Twórca pierwszego polskojęzycznego kanału traktującego o kryptowalutach w serwisie YouTube w 2016 roku. Znany w szczególności jako opiniotwórczy influencer, autor wielu artykułów, mówca na konferencjach branżowych, który w prostych słowach opowiada o rewolucji, jaką są kryptowaluty. Studiował na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Propagator tokenów personalnych. W 2017 roku jako jedna z pierwszych osób na świecie, wyemitował swój token personalny “BEN”. Twórca pierwszego na świecie serwisu do tokenizacji osobistej personaltokens.io.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
bitcoin btc Crypto-Logic Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów? kryptowaluty ksiazka krypytowaluty Michał Grzybkowski Szczepan Bentyn

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.