analiza eth

Analiza ETH pokazuje $8000? – Bitcoin Radio #62

Analiza ETH jednego z dyrektorów finansowych Goldman Sachs wskazuje, że Ethereum może w tym roku zaskoczyć jeszcze wielu inwestorów. Druga co do popularności kryptowaluta może osiągnąć nawet pułap $8000 za sztukę. Czy to możliwe?

Open in Spotify

Analiza ETH i inne tematy w Bitcoin Radio

Oprócz dość głośnej analizy, w Bitcoin Radio bardzo dużo tematów dotyczących polskiego rynku. Przede wszystkim na wielkie uznanie zasługuje projekt Ari10, który w ostatnim czasie zaliczył bardzo udany presale oraz wejście na giełdę. Cena nowego tokena poszybowała o kilkaset procent w górę. Takiego sukcesu może pozazdrościć niejedno ICO.

Zapewne wszyscy słyszeli już o Squid Game oraz związanym z nim oszustwie. Dlaczego jednak po tak wielu scamach znowu ktoś łapie się na tak oczywistą zagrywkę? Odpowiedź w odcinku.

Ostatnie tygodnie to także czas wielkich sukcesów projektów NFT – wiele z nich zaliczyło ogromne wzrosty dzięki… Facebookowi, który zmienił nazwę swojej korporacyjnej spółki na Meta. Nazwa ta w oczywisty sposób kojarzy się z Metaverse, a zatem jeszcze bardziej z kryptowalutami i tokenami NFT. Największym zwycięzcą okazał się projekt SAND.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
analiza eth ari10 bitcoin radio ETH

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.