za
krypto brejdaki

Krypto Brejdaki pod szyldem Cashify już 21 września 2023 w Lublinie

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Już niebawem entuzjaści kryptowalut, NFT, technologii blockchain oraz Web3 z całego regionu będą mieli okazję uczestniczyć w jednym z najciekawszych wydarzeń branżowych tego roku – Krypto Brejdaki pod patronatem Cashify – sieci kantorów kryptowalutowych oferujących wymianę kryptowalut na gotówkę oraz metale szlachetne. Wydarzenie odbędzie się 21 września 2023 roku w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym w Lublinie.

Krypto Brejdaki

Krypto Brejdaki to unikalna okazja dla zarówno początkujących, którzy dopiero wchodzą w świat krypto i NFT (non-fungible tokens), jak i doświadczonych inwestorów, aby spotkać się, wymienić spostrzeżeniami i pogłębić swoją wiedzę na temat najnowszych trendów w świecie technologii blockchain. Wydarzenie ma na celu rozbudzenie dyskusji na temat przyszłości i kariery w Web3, roli NFT w dzisiejszym krajobrazie artystycznym i możliwościach, jakie niesie ze sobą technologia blockhain.

Agenda wydarzenia

17:30 – 18:00 Dawid Walas – “Kiedy NFT ma sens?”

Ekspert technologii blockchain, CTO Metasy.art – miejsca, gdzie sztuka spotyka się z metaverse. Jego doświadczenie jako Senior Blockchain Engineer w Archblock i ex Blockchain Team Lead w 10Clouds uczyniło go jednym z czołowych specjalistów w dziedzinie blockchain w Polsce. Pasjonat kryptowalut wyznający filozofię hodlowania, prelegent studiów podyplomowych na SGH i aktywny członek Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain.

18:00 – 18:30 Jakub Dziadkowiec – “Jak znaleźć swoją pierwszą pracę w Web3?”

Redaktor naczelny BeInCrypto Polska, niezależnego portalu informacyjnego o rynku kryptowalut w Polsce, który znalazł się w globalnym top 3 w swojej tematyce. Profesor na międzynarodowym uniwersytecie w Lublinie, magister wychowania fizycznego i doktor filozofii przyrody, który aktualnie służy dla dobra krypto społeczności, publikując rzetelne i niezależne newsy oraz zrzeszając wokół siebie innych pasjonatów Web3. Zwolennik idei decentralizacji i wojownik Bitcoina.

18:50 – 19:20 Wojtek Mrówka – “NFT – gdzie byliśmy i dokąd zmierzamy?”

Doświadczony praktyk z zakresu technologii blockchain i ewangelista Web3. Head of Growth w Cookie3, firmy nazywanej Google Analyticsem dla Metaverse i Web3, a także Program Manager w Next Block Expo – międzynarodowej serii eventów zrzeszających założycieli, inwestorów i ekspertów blockchain. Jego kariera zawodowa obejmuje także rolę NFT Marketing Lead w Uniqly.io. Ukończył kierunek “Blockchain: biznes, prawo, technologia” na SGH, a następnie rozpoczął tam także swoje prelekcje.

Rejestracja i uczestnictwo

Wstęp na event Krypto Brejdaki jest bezpłatny, jednak ze względów organizacyjnych konieczne są zapisy. Miejsca są ograniczone, dlatego organizatorzy zachęcają do szybkiej rejestracji.

Debata i networking

Po zakończeniu prelekcji uczestnicy zostaną zaproszeni do luźnej sesji networkingowej, podczas której będą mogli nawiązać kontakty, wymienić pomysły i dzielić się swoimi spostrzeżeniami, a także zadać pytania prelegentom.

Organizatorzy

Krypto Brejdaki to inicjatywa zorganizowana przez grupę pasjonatów kryptowalut, blockchaina i technologii Web3, w tym przedstawicieli Cashify – sieci kantorów kryptowalutowych i Kryptomatów w całej Polsce. Celem wydarzenia jest edukacja, promowanie dyskusji i wspieranie rozwoju społeczności związanej z tymi dziedzinami.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w evencie Krypto Brejdaki już 21 września 2023 w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym w Lublinie. To wyjątkowa okazja, aby spotkać ekspertów, poznać najnowsze trendy i zacieśnić relacje z innymi entuzjastami krypto, NFT, blockchaina i Web3.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.