za
konopie kryptowaluty

Konopie i kryptowaluty. Poznaj kanał All Time High

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Konopie i kryptowaluty – co je ze sobą łączy? Okazuje się, że te pozornie niezwiązane ze sobą tematy mają wiele punktów wspólnych. Entuzjastów tych obszarów z pewnością zainteresuje informacja o nowopowstałym kanale YouTube o nazwie All Time High, założonym przez polskiego rapera o pseudonimie Mops. Artysta od lat kojarzony jest z branżą konopną, a od jakiegoś czasu interesuje się również kryptowalutami. Z połączenia obu tych pasji powstał nowy kanał, na którym widzowie będą mogli edukować się w obu tych obszarach. Tego typu działania z pewnością pomagają cyfrowym aktywom w drodze do masowej adopcji.

All Time High, czyli nowy kanał YT łączący konopie i kryptowaluty

Twórca zapewnia, że na nowo otwartym kanale All Time High nie będzie sprzedaży NFT w postaci małp czy miśków. Na ATH co tydzień będą pojawiać się filmiki przybliżające tematy związane z technologią blockchain, a zwłaszcza z kryptowalutami oraz NFT. Misją Mopsa jest wyjaśnienie laikom, czy warto (i dlaczego tak) zainteresować się Bitcoinem, w jaki sposób inwestować w krypto i jak nie popełniać podstawowych błędów, stale powielanych przez osoby stawiające pierwsze kroki w branży. W przeciwieństwie do wieloletnich specjalistów z branży Mops przyznaje, że także potrzebował czasu na zrozumienie kryptowalut. Właśnie dlatego dzieli się swoją wiedzą w możliwie najbardziej przystępny sposób. Tak, aby temat był zrozumiały nawet dla zupełnie nietechnicznych widzów.

Fanów WeedWeeka i entuzjastów kryptowalut nie trzeba przekonywać, że warto poświęcić temu kanałowi więcej uwagi. Ponadto, osoby subskrybujące ATH mogą liczyć nie tylko na ciekawe insighty i sporą dawkę wiedzy. Na widzów Mopsa czekają bowiem także dodatkowe benefity w postaci nagród! Warto zasubskrybować kanał i być na bieżąco z konkursami i innymi akcjami, które będą tam prowadzone.

To jeszcze nie koniec nowości ze strony Mopsa. Z myślą o zagranicznych widzach, we współpracy z projektem Cannumi, tworzy dwa kolejne kanały: Token Roll skoncentrowany na krypto, podobnie jak ATH, oraz anglojęzyczny kanał o marihuanie, czyli Greendeed. Z pewnością znajdą tam coś dla siebie nie tylko koneserzy zielonych przysmaków.

Kilka słów o Mopsie

Mops to pochodzący z Zabrza raper, członek uznanej w środowisku grupy Smagalaz (na początku działalności używającej nazwy Słowanacja), z którą tworzył i wydawał płyty od początku lat dwutysięcznych do 2010 roku. Ma również na koncie wiele solowych produkcji, między innymi mixtape ,,Alfabet Mopsa’’, który jest utrzymany w charakterystycznym dla rapera prześmiewczym oraz ironicznym stylu. Mops dał się również poznać szerszej publiczności nagrywając w 2015 roku remix szlagierowego numeru Eminema – ,,Rap God’’, co wcale nie było łatwym wyzwaniem, a potwierdzą to wszyscy słuchacze rapera z Detroit. Najnowsze wydawnictwo rapera/aktywisty konopnego to wydany w tym roku album „ELOCZTERYDWAZERO”, stworzony w duecie z DJ-em Pete.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.