za

Koniec BULL RUN? – Analiza rynków – 12 projektów!

Binance Launchpool

Niemal pusty kalendarz makroekonomiczny wskazuje, iż przed nami prawdopodobnie spokojna druga połowa kwietnia. Inwestorzy oczekują bowiem na majowe posiedzenie FOMC w sprawie stóp procentowych i do tego czasu ciężko oczekiwać bardziej spektakularnych wzrostów. Jest za to ryzyko wystąpienia spadkowej korekty. Perspektywy średnioterminowe pozostają jednak bez zmian i nawet jeżeli taki spadek się pojawi, postrzegam go jako formę korekty, po zakończeniu której rynek wirtualnych aktywów powróci na ścieżkę wzrostów.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, GRT, ENJ, HBAR, CHZ, ADA, QNT, AMP, MATIC, GALA, FTM

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności