za
konferencja bitcoina 2021

Konferencja Bitcoin 2021 w Miami przewiduje ponad 50 000 uczestników

zondacrypto bitcoin giveaway

Konferencja Bitcoin 2021 w Miami ma stać się największym kryptowalutowym wydarzeniem w historii.

Konferencja Bitcoin 2021

Miami będzie gospodarzem konferencji Bitcoin 2021, która jest reklamowana jako największe w historii zgromadzenie entuzjastów kryptowalut. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 3 do 5 czerwca.

Organizatorzy twierdzą, że w Mana Convention Center w Miami pojawi się ponad 50 000 uczestników.

Historyczne wydarzenie będzie gościć wybitne osobistości z branży. Wśród nich znajdą się tacy eksperci jak: Ron Paul, dyrektor generalny MicroStrategy Michael Saylor, senator z Wyoming Cynthia Lummis, Jack Dorsey z Twittera, wiodący kryptograf Nick Szabo i wielu innych.

Poprzednia konferencja kryptowalutowa odbyła się w Los Angeles. Trzydniowe wydarzenie zostało jednak przeniesione do Miami ze względu na przewidywaną dużą frekwencję. W ostatnich czasach Miami znajduje się w czołówce technologicznej. Zwłaszcza dzielnica Wynwood, która stała się centrum technologii i innowacji.

Organizator, w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na stronie internetowej, napisał:

Oprócz przeniesienia miast, przesuwamy również konferencję nieco do tyłu na 4-5 czerwca, aby dać wystarczająco dużo czasu na przejście drugiej fali COVID-19 i na dostarczenia szczepionek.

Uczestnicy mogą zakupić bilet “whale pass” za 3 BTC. Bilet ten daje aż cztery korzyści. Jego posiadacze będą mieli dostęp do walki bokserskiej Mayweather vs Logan Paul. Co więcej będą mogli spotkać się z sławnym skaterem Tony Hawkiem i otrzymają trzy butelki Dom Perignon z 1996 roku.

Miami to pro-bitcoinowe miasto

Miami jest jednym z niewielu miast w Stanach Zjednoczonych, które mają pro-Bitcoinową wizję. Miasto, wraz z jego burmistrzem Francisem Suarezem, stało się znane ze swojego stanowiska wobec akceptacji i adopcji kryptowalut.

Warto zauważyć, że burmistrz wcześniej zadeklarował, że pracownicy stanu mogą otrzymać swoje pensje w kryptowalutach. Złożył on również deklarację, że jego reelekcja może być finansowana za pomocą pierwotnej monety. Suarez stwierdził też:

Chcemy być jednym z najbardziej kryptowalutowych i technologicznych miast w kraju. Więc patrzymy na … tworzenie ram regulacyjnych, które sprawiają, że staniemy się najłatwiejszym miejscem w Stanach Zjednoczonych do prowadzenia krypto działalności gospodarczej.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
bitcoin 2021 Francis Suarez konferencja Mayweather Miami Tony Hawk

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.