Kompletny ekosystem dla każdego posiadacza kryptowalut

Komunikat prasowy

Powstała już cała masa platform sprzedażowych, które zrzeszają sprzedawców i klientów. Twórcy prześcigają się w usprawnianiu procesów zakupowych oraz wprowadzają […]

Powstała już cała masa platform sprzedażowych, które zrzeszają sprzedawców i klientów. Twórcy prześcigają się w usprawnianiu procesów zakupowych oraz wprowadzają coraz to nowe udogodnienia dla użytkowników.

O jednej z takich platform z pewnością słyszał każdy z nas. Stworzony przez Jeffa Bezosa Amazon osiąga obecnie przychody rzędu 200 miliardów dolarów rocznie i zatrudnia ponad pół miliona pracowników. Ta potężna dziś platforma sprzedażowa powstała z małego sklepu internetowego, w którym sprzedawano książki. Tak ogromny sukces chcą powtórzyć przedsiębiorcy ze śląska, wprowadzając do swojej platformy niemałą innowacje.

OneMillion Shop – Marketplace z płatnościami w kryptowalutach

Wspomnieni wyżej przedsiębiorcy to Krzysztof Perek i Marcin Walkowski. W wyniku spotkania po latach opracowali oni pomysł stworzenia unikatowego miejsca dla posiadaczy kryptowalut.

W 2016 roku rynek był ubogi w giełdy czy kantory, a co dopiero w platformy sprzedażowe z płatnościami w cyfrowych walutach. Brak ten szczególnie było widać podczas wielkiej hossy w 2017 roku, kiedy masa ludzi po zarobieniu sporej ilości kryptowaluty nie miała gdzie ich spieniężać. Dotychczas aby zrobić zakupy za kryptowalutę trzeba było przelać ją na giełdę, zamienić ją na waluty fiducjarne – FIAT, po czym wypłacić na swoje konto i przelać sprzedawcy za towar. Przeważnie na każdym z tych kroków występowała prowizja, która przy większych kwotach może być uciążliwa.

Platforma OneMillion Shop powstała z myślą o uproszczeniu skomplikowanego procesu sprzedażowego oraz obniżeniu kosztów do minimum. Znajdują się na niej towary i usługi z wielu kategorii. Płacąc kryptowalutą możemy kupić produkty codziennego użytku, sprzęty elektroniczne, ogrodowe, a nawet luksusowe auta i samoloty.

Zarejestruj się w ekosystemie OneMillion i odbierz 10 Tokenów MONx za darmo.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Sprzedawcy nie muszą się martwić o ryzyko związane z dużą zmiennością walut cyfrowych. Po udanej płatności są one automatycznie zamieniane na waluty tradycyjne i wysyłane do sprzedawcy. Skala działania jest jeszcze nieporównywalnie mniejsza w stosunku do Amazona, jednak tempo w jakim rozwija się ta platforma jest imponujące. Każdego dnia dołączają do niej sprzedawcy z Polski, a jak zapowiadają twórcy, niebawem OneMillion Shop otworzy się na całą Europę.

Biorąc pod uwagę fakt, że w ubiegłym roku wartość rynku e-commerce przebiła wartość rynku tradycyjnego, oraz że kapitalizacja kryptowalut konsekwentnie rośnie, marketplace z płatnościami w cyfrowych walutach jest projektem, w który bardzo mocno wierzymy. Głównym zadaniem zespołu OneMillion będzie przyciągnięcie tego kapitału do OneMillion Shop.

Element większego ekosystemu

OneMillion Shop jest kluczową dla projektu platformą, jednak wchodzi ona w skład obszernego ekosystemu. W whitepaperze udostępnionym przez twórców możemy przeczytać o wszystkich innych platformach i usługach OneMillion.

Ekosystem OneMillion powstał aby umożliwić wykorzystanie wszystkich możliwości kryptowalut. W skład ekosystemu wchodzi między innymi oprogramowanie do automatyzacji tradingu na rynku kryptowalut – OneMillion Trading Systems oraz platforma programu partnerskiego – OneMillion Partners. W ekosystemie będziemy mogli również skorzystać z porad podatkowo-prawnych bądź też stokenizować swoją firmę.

Zalety ekosystemu

Dzięki umieszczeniu wszystkich platform w jednym środowisku wytwarza się synergia, która pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki wspólnie uzupełniającym się elementom, nie ma potrzeby wychodzenie poza ekosystem. Prowizje wewnątrz systemu ograniczone są do minimum.

Trader może pomnażać swoje kryptowaluty na OneMillion Trading Systems (nie musi nawet zakładać konta bezpośrednio na giełdzie), zamienić je na waluty tradycyjne i wypłacić na swoje konto bankowe, bądź zakupić za nie towary w marketplace OneMillion Shop. Każdy w miarę potrzeby może uzyskać poradę na temat rozliczenia swoich przychodów z tytułu handlu kryptowalutami.

Podobne możliwości mają sprzedawcy na OneMillion Shop. Poza nowym kanałem sprzedażowym otrzymują oni dostęp do wszystkich usług OneMillion. Przedsiębiorcy dodatkowo mogą skorzystać z usługi tokenizacji, która jest nie tylko sposobem na sfinansowanie przedsięwzięcia, ale także narzędziem do uproszczenia wielu procesów.

Token MONx – spoiwo wszystkich platform

Elementem spajającym wszystkie platformy w ekosystemie OneMillion jest autorski Token MONx. W whitepaperze projektu szczegółowo została opisana ekonomia Tokena. Ekonomia, w której zastosowano wiele mechanizmów mających na celu podnoszenie wartości.

Token wykorzystywany jest na wszystkich platformach ekosystemu. Możemy go użyć do płatności za usługi, bądź trzymać z myślą zarobku do czasu, aż wejdzie na giełdę. Głównym założeniem jest proporcjonalny wzrost wartości MONx wraz ze wzrostem ilości użytkowników ekosystemu.

Każdy nowy sklep sprzedający na OneMillion Shop, każdy użytkownik OneMillion Trading Systems czy partner w programie partnerskim generuje popyt, co bezpośrednio przełoży się na cenę. Token MONx obecnie jest dystrybuowany po cenie 1,12$. Wejście Tokena MONx na giełdę kryptowalut planowane jest na styczeń 2021 roku.

Odbierz 10 Tokenów MONx za rejestrację w OneMillion tutaj.

ODBIERZ 10 MONx

 

Słowa kluczowe
MONx onemillioncoin onemillionshop

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie
bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.