za

Wpłaty EURO kartami VISA na BitBay

Firma BitBay informuje, że znajdziecie teraz na jej platformie “więcej możliwości szybkich i wygodnych wypłat”. Na najpopularniejszej w Polsce giełdzie do handlu kryptowlutami właśnie pojawiła się możliwość zasilania konta kartami VISA w EURO.

Euro, BitBay i zasilanie konta

euro bitbayObecnie BitBay obsługuje wpłaty kartami kredytowymi i debetowymi VISA i Mastercard w PLN oraz EUR. Oznacza to, że giełda coraz szerzej otwiera się na klientów spoza Polski.

Euro jest dziś bowiem prawnym środkiem płatniczym w aż 19 państwach tworzących w Unii Europejskiej strefę euro, a obejmującą swym obszarem około 341 mln Europejczyków.

Waluta UE używana jest także w 11 krajach i terytoriach nienależących do wspólnoty. Euro obowiązuje też w odległych od naszego kontynentu francuskich posiadłościach na Oceanie Atlantyckim i Indyjskim oraz w brytyjskich bazach wojskowych na Cyprze.

Dlaczego warto skorzystać z wpłaty kartą na BitBay?

Dlaczego jednak warto korzystać z nowej opcji na giełdzie? Bowiem wiążą się z tym same korzyści!

Korzystając z nowej opcji doświadczysz samych plusów tego rozwiązania:

  • Płatności kartami obsługiwane są przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu!
  • Środki zostaną dodane do salda nawet w 10 minut!
  • Opłata wynosi tylko 2,99% kwoty depozytu – minimum 10 PLN / 2,50 EUR.
  • Wszystkie transfery są zabezpieczone standardem 3D-Secure. W trosce o środki użytkowników, przy każdej wpłacie wymagana jest autoryzacja transakcji.
  • Jednocześnie na koncie użytkownika mogą być aktywne aż 3 karty kredytowe / debetowe
  • 30-dniowy limit wpłat kartami to aż 10 000 EUR. Informację o pozostałym do wykorzystania limicie znajdziecie nad polem “kwota wpłaty”. Limit jest aktualizowany codziennie.

Przypominamy, że od lipca na tej licencjonowanej w Estonii i największej w Polsce giełdzie kryptowalut możecie korzystać też z wpłat PLN i EUR kartami Mastercard.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możecie zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Z kolei pewne miejsce, w którym możecie kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. polska giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie macie jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiecie się jak można je szybko i sprawnie utworzyć: LINK.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności