Kurs Bitcoin

Max Keiser: kurs BTC wyniesie wkrótce 77 000 USD

Po krótkim okresie konsolidacji cena Bitcoina w końcu przekroczyła swój poprzedni rekordowy poziom wynoszącą 58,350 USD i znalazła się na […]

Data publikacji: 15 marca 2021

bitbay

Po krótkim okresie konsolidacji cena Bitcoina w końcu przekroczyła swój poprzedni rekordowy poziom wynoszącą 58,350 USD i znalazła się na pułapie aż 60 000 USD. Max Keiser twierdzi jednak, że wkrótce za kryptowalutę zapłacimy jeszcze więcej, bo 77 000 USD.

Keiser: kurs  BTC będzie rósł!

Warto zauważyć, że ruch w górę powyżej 60 000 USD wydaje się być napędzany przez duży zakup, jaki był widoczny na rynku spot na Binance. Zgodnie z danymi udostępnionymi przez CryptoQuant, różnica ceny za jednego Bitcoina między Coinbase Pro i Binance dla par w USD osiągnęła zaledwie 332 USD, co jest jak dotąd jednym z najniższych takich poziomów.

Oznacza to, że skok kursu był prawdopodobnie spowodowana dużymi zakupami BTC na Binance. Oprócz tego napływ stablecoinów na giełdy stale rośnie, co sugeruje, że inwestorzy, którzy wierzą w dalszą hossę, nadal kupują kryptowaluty.

Zgodnie z przewidywaniami słynnego analityka i dziennikarza, Maxa Keisera, następny krótkoterminowy cel ceny BTC to 77 000 USD. Co wydarzy się potem? Długoterminowy cel wynosi jego zdaniem aż 220 000 USD. Taką wartość kryptowaluty mamy zobaczyć na wykresie jeszcze w tym roku.

ETH i altcoiny

Jeśli chodzi o rynek altcoinów, znane kryptowaluty, takie jak Ethereum i LTC, również nagradzają swoich wiernych inwestorów imponującymi wynikami na giełdach. Oba aktywa zbliżają się już nawet do swoich poprzednich ATH. Dla Ethereum to 2042 USD. Obecnie zaś za 1 ETH musimy zapłacić ok. 1 800 USD, czyli o 3,5 proc. więcej niż tydzień temu. ATH LTC wynosi z kolei 247 USD, a obecnie „srebro internetu” kosztuje dziś ok. 212 USD. To aż 1o proc. więcej niż 7 dni temu.

Dobrze radzi też sobie Binance Coin, który zdrożał do 256 USD.

keiser kurs btc

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Invest Cuffs 2021

geco one rejestracja

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Black Friday Promotion

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.