Kaleo, analityk z rynku kryptowalut: Bitcoin będzie wkrótce kosztował 100 000 USD

Kurs Bitcoin Wiadomości

Popularny trader i analityk z rynku kryptowalut, Kaleo, uważa, że ​​Bitcoin osiągnie nowe ATH na poziomie 100 000 USD. Ma […]

Popularny trader i analityk z rynku kryptowalut, Kaleo, uważa, że ​​Bitcoin osiągnie nowe ATH na poziomie 100 000 USD. Ma być to realne wcześniej, niż myśli większość inwestorów.

Kaleo: BTC będzie wkrótce kosztowało 100 000 USD

Kaleo przekazał swoim 76 500 obserwującym na Twitterze, że korekta na rynku kryptowalut prawdopodobnie ostatecznie już się skończyła. Czy oznacza to kontynuację hossy?

– Wyprzedaż kończy się dzisiaj. Kup więcej teraz…sugerował.

Po końcu korekty Kaleo prognozuje kontynuację hossy. BTC jest jego zdaniem gotowe do rozpoczęcia nowego rajdu na wykresie, który sprawi, że wiodąca kryptowaluta w ciągu najbliższych paru tygodni zdrożeje o 100 proc. Oznaczałoby to cenę aż 100 000 USD za 1 BTC.

kaleoAlty

Analityk kryptowalut przygląda się jednak również dwóm altcoinom, które jego zdaniem mają silny potencjał wzrostowy.

Chodzi mu np. o SushiSwap (SUSHI). Kaleo uważa, że ​​SUSHI szykuje się do tego, by wykonać ruch powyżej 30 USD.

Drugim projektem na liście Kaleo jest platforma do gier i jej token – Enjin Coin (ENJ). Trader spodziewa się jeszcze paru dni akumulacji w przedziale od 70 do 80 centów, zanim cena przejdzie do poziomu ponad 1 USD.

Strateg podkreśla, że ​​jego optymistyczne spojrzenie na ENJ jest zakorzenione w silnych podstawach projektu.

Innym powodem, dla którego jestem tak optymistyczny w kwestii ENJ, jest zaangażowanie [twórców] w przestrzeń NFT dot. gier, która jest rynkiem z ogromnym potencjałem wzrostu w przyszłości. W porównaniu z innymi nazwami w tej przestrzeni, ENJ do tej pory było stosunkowo spokojne – dodał.

Dziś za 1 BTC na giełdach płaci się już ponownie ponad 50 000 USD.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
bitcoin kurs btc cena btc ENJ kurs bitcoina

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.