Jak Binance i OKEx przygotowują się do hard forka London?

Giełdy kryptowalut london hard fork

Blockchain Ethereum ma przejść przez hard fork London. Kilka giełd podejmuje dodatkowe środki ostrożności, aby zapewnić, że finanse użytkowników pozostaną […]

bitbay zonda

Blockchain Ethereum ma przejść przez hard fork London. Kilka giełd podejmuje dodatkowe środki ostrożności, aby zapewnić, że finanse użytkowników pozostaną zabezpieczone po jego pomyślnym wdrożeniu.

Na wysokości bloku 12 965 000, który ma mieć miejsce jutro (4 sierpnia 2021 r.), Ethereum ma przejść hard fork i prawdopodobne są dwa scenariusze. Albo łańcuch zostanie podzielony i powstanie konkurencyjna sieć z nowym tokenem, albo nie powstanie żaden nowy token, a większość giełd wznowi operacje na tokenach ETH i ERC-20.

Jak giełdy przygotowują się do hard forka?

Binance ogłosił, że zawiesi depozyty i wypłaty tokenów ETH i ERC-20 w dniu 2021-08-05 11:45 (UTC). Celem tego jest ograniczenie ryzyka w przypadku jeśli podczas hard forka zostanie utworzony nowy token. Taka sytuacja może bowiem prowadzić do ekstremalnej zmienności cen.

Niektóre produkty Binance, takie jak handel spot i margin, pozostaną nienaruszone . Giełda jednak ostrzegła użytkowników, aby podjęli środki ostrożności, ponieważ podczas hard forka często doświadcza się wysokiej zmienności. Krypto pożyczki Binance zostaną zawieszone na 42 godziny.

Giełda kryptowalutowa OKEx powiedziała, że jeśli ETH się rozdzieli i powstanie nowy token, platforma zasili konta użytkowników ETH z nowego łańcucha. Ostrzegła również, aby nie przenosić ETH podczas snapshota, który trwa 10 minut.

Następnie będziemy również kredytować użytkowników z tokenem z łańcucha mniejszości w stosunku 1:1 w oparciu o migawkę sald ETH na wysokości bloku 12 965 000, około 2021-08-05 11:55 (UTC)

– czytamy w poście na blogu.

London Hard Fork dobry na dłuższą metę

Komentując najnowszy hard fork, dyrektor generalny OKEx, Jay Hao powiedział:

Wydarzenie Ethereum London hard fork wprowadza nowy mechanizm cenowy, aby złagodzić skoki cen gazu z poważną przebudową istniejącej struktury opłat. Wygląda na to, że poprawi to propozycję wartości ETH i doświadczenie użytkownika sieci, ale to dopiero początek. Więcej protokołów warstwy 2 i Ethereum 2.0 jest w drodze

– powiedział Jay Hao, dyrektor generalny OKEx.

Nie możemy również zaprzeczyć, że jest więcej projektów DeFi przyjmujących strategię multi-chain i migrujących do innych sieci blockchain – zwłaszcza tych o wysokiej operacyjności cross-chain.

– dodał.

Tagi
Binance ETH Ethereum hard fork London okex

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.